The Balm Nude Tude – recenze

Diamonds are a girl’s best friends zpívá Nicole Kidman svůdně zavěšená nad hlavou všech přítomných ve slavné scéně v Moulin Rouge. Pro mě to ale nikdy nebyly diamanty, které by mi byly nejlepším přítelem a tím největším ženským trumfem. Jasně, pár karátů bych si líbit nechala, o tom žádná. Také nemůžu popřít slabost pro všechno třpytivé. Je to ale trochu jiný třpyt, kterému dávám přednost. Miluji záři rozjasňovačů, bronzerů a očních stínů. A pokud mluvíme o nich, nelze opomenout značku the Balm, která na tomhle poli očarovala duši nejednoho kosmetického nadšence. Dnes se podíváme právě na jejich věhlasnou paletku Nude Tude.

The Balm Nude Tude

Paletka the Balm Nude Tude je přesně tím pokladem, který si získal mé srdce. Tahle nahatá paletka je svým designem jedinečná, svůdná, sexy a cením i originální názvy stínů. Je krásně poskládaná a stíny jsou neuvěřitelně kvalitní. Pigmentací se vyrovná i věhlasným paletkám od Urban Decay, dokonce bych řekla, že po ní sahám častěji, protože barevným spektrem je pro mě naprosto ideální. Najdete v ní několik matných stínů, ale i krásné třpytivé barvičky pro prozáření, které se nebojím použít ani jako rozjasňovač a upřímně bych se v nich nejraději vykoupala:) Jediným slabším článkem je trochu slabší pigmentace černé, jinak jsou všechny stíny v naprosté top kvalitě.

Hodnocení

The Balm Nude Tude rozhodně patří mezi mé “diamanty”. Pokud její barevné spektrum využijete, určitě vám ji ráda doporučím. Ke kvalitě stínů nemohu říct křivého slova a jistě bude ozdobou každé kosmetické sbírky. Kosmetiku The Balm navíc nyní nemusíte kupovat pouze na internetu, ale seženete ji i pohodlně v parfumeriích Douglas.

Znáte Nude Tude? Jak se zalíbila vám?

Přidat komentář