Tip na letní třpytivý tělový krém – Balea Summer Glam

Nedávno mi přišel na mail dotaz, zda bych nevěděla o nějakém zajímavém ale cenově přijatelném tělovém krému. Trochu jsem zapřemýšlela a pak mě napadlo doporučit letní limitovanou edici, kterou každoročně představí Balea. Krémy mají exotické tropické vůně a na léto jsou tak jako stvořené. Právě z téhle limitky jsem si také pořídila tělový krém Summer Glam, který navíc obsahuje velice slušivé zlaté třpytky. Dnes bych vám proto řekla o tomhle mém malém tipu na letní krém něco víc.

balea-summer-glam

balea-summer-glam-krem

Balea Summer Glam

Summer Glam se v nabídce Balei objevuje pravidelně každé léto. Tento rok má trochu odlišný obal, ale důležité je, že obsah zůstává stejný. Nové balení mě až tolik nezaujalo, i když je docela příjemně letní a evokuje slunečnou atmosféru. Co vás ale určitě hned upoutá, je vůně krému. Ta je pronikavě kokosová, takže pokud máte podobnou parfemaci ráda, určitě si přijdete na své. Já mám k vůni neutrální postoj, nijak mi nevadí, ale asi by mi byla příjemnější sladší ovocná vůně.

balea-trpytivy-telovy-krem

Summer Glam na pleti

Tenhle krém mi přijde skvělý hlavně kvůli samotnému vzhledu na pleti. Má lehce nazlátlou béžovou barvu a obsahuje velice malé zlaté třpytky.  Ve stínu je nenápadný, jen sem tam se zaleskne drobná třpytka. Když s ním ale vyjdete na sluníčko, třpytky se ukážou v celé kráse a pokožku moc hezky rozzáří. Není to nic příliš výrazného, ale působí to moc pěkně. Efekt je na fotkách prakticky nezachytitelný. Hydrataci pokožky bych hodnotila jako střední, s hodně vysušenou pletí si moc neporadí, ale normální pokožku příjemně zvláční.

balea-trpytivy-krem

balea-krem

Cena: kolem 50 Kč

Výhody

  • Hezký vzhled třpytek na pokožce
  • Cenově dostupný

Nevýhody

  • Pro někoho silná kokosová vůně

Celkové hodnocení Summer Glam

Balea Summer Glam se určitě hodí pro milovnice kokosové vůně a nazlátlého třpytu pokožky. Na léto je to příjemný krém, který hezky zvýrazní opálení, pokožku rozzáří a provoní. Neřekla bych, že jsem si ho úplně zamilovala, sice se mi moc líbí jeho vzhled na pleti, ale kokosová vůně není úplně moje nejoblíbenější. Pokud vám ale tahle parfemace nevadí, určitě si krém oblíbíte, na léto mi přijde skutečně perfektní a za tu cenu prostě nemůžete šlápnout vedle.

4body

Přidat komentář