Tip na náušnice pro citlivé uši

nausnice-pro-citlive-uci

V dnešním článku bych se s vámi ráda podělila o malém objevu, který jsme s kamarádkou při dnešních nákupech učinily. Veronika totiž nesnese náušnice žádného materiálu, ať už zlato, stříbro, platina nebo třeba i chirurgická ocel jí v uších nedělá dobře, takže tyhle šperky vlastně nemůže vůbec nosit. Když zjistila, že si ušní dírky nesednou vůbec s ničím, zaměřila se na klipy. Ty ale většinou uši docela otlačují a tak jí také nebyly příjemné. Až dnes se jí podařilo najít hodně zajímavou náušnici, která uchu nevadí a navíc hezky ozvláštňuje vlasy.

Připínací náušnice

Trápí vás také svědění nebo zčervenání uší po nasazení jakýchkoliv náušnic? Pak pro vás možná bude následující možnost zajímavá. Budu moc ráda, když mi v komentářích napíšete, zda jste už něco takového znáte, nebo nosíte, protože abych se přiznala, tak já sama zatím o podobných náušnicích nevěděla. A o co se tedy jedná? Náušnice, kterou jsme objevily se nevkládá klasicky do ušních dírek, ani se nepřipíná jako klip, ale nasazuje se do střední části ušního boltce, kde se měkký kov prsty stlačí a náušnice tak drží na svém místě.

nausnice-pirko

kroužek u náušnice je možné tvarovat, díky čemuž drží na uchu

 

Náušnice z bižuterie I am

Náušnice s pírky, kterou zde vidíte, je z řetězce bižuterie I am, takže by snad měla být k sehnání v různých obchodních centrech po celé republice. Nemyslím si ale, že to bude až taková rarita, takže určitě budou podobné šperky k dostání i jinde, jen jsem o nich zatím moc neslyšela. Samotná náušnice vypadá velice hezky hlavně ve spojení s vlasy, z kterých pírka vykukují. Možnou nevýhodou může být její snadnější ztráta, protože přeci jenom nedrží na uchu tak pevně jako klasické náušnice. Za celý den ale Veronice žádnou nepříjemnou reakci nezpůsobila, takže je s ní velice spokojená, což je určitě hlavní. Doporučuji proto všem s obdobným problémem něco podobného vyzkoušet, náušnice jsou moc hezkou ozdobou, takže by byla určitě škoda se jich kvůli alergickým reakcím vzdávat.

nausnice-nandavaci-na-ucho

náušnice vypadá pěkně ve spojení s vlasy

Přidat komentář