Trendy řasenky

Řasenku dozajista používá každá z nás. A není divu. Tato kabelková trendy pomocnice nám pomáhá každý den přetvořit naše řasy v exoticky svůdný prales a přítomnému mužskému oku pak natočené brvy signalizují, že právě náš pohled má ten správný šmrnc. Řasenek se pro jejich oblíbenost a nepostradatelnost vyvíjí stále velké množství. Podíváme se proto na některé zajímavé kousky a posoudíme je.

Vibrační řasenka

Tato inovace slibuje rychlou aplikaci, kterou za vás z půlky udělá již sám vibrující kartáček. Abych řekla pravdu, vibrace jsou někdy spíše poněkud rozčilující. Dobrý efekt vidím vtom, že vibrační kartáček skutečně napomáhá lepšímu oddělování řas. Vzhledem k tomu, že tuto vychytávku nabízejí kvalitní značky, nemusíte se bát, že by taková řasenka byla propadák. Naopak. Níže uvedené řasenky, které jsem vyzkoušela, si nemůžu vynachválit. Vibrující kartáček sice trochu znervózňuje, ale efekt je skutečně pěkný. Minus vidím v tom, že vaše tahy nebudou tak přesné jako obvykle.

Hodnocení:

Můj názor je, že skvělé řasenky, které řasy ani normálně neslepují, by už vibrace nepotřebovaly a jde tedy z velké části o dobrou reklamu. Na druhou stranu řasy možná nepatrně lépe natočené a prodloužené jsou, nejde ale o žádný převratný efekt.

Zkuste:

Esthee Lauder TurboLash

Výborná řasenka, která zaručuje opravdu krásné řasy. Při její koupi dostanete zvlášť baterku a tedy než můžete začít s aplikací, musíte řasenku zprovoznit. Je to sice opravdu jednoduché (stačí vložit baterku do víčka řasenky a poté vytáhnout poutko od baterie), ale tato práce navíc může někoho odradit. Vibrace se zapínají a vypínají samostatně po zasunutí do víčka, tedy není nutné držet nějaké tlačítko.

Cena: 900

Lancome Ostillation

Skvělá řasenka, která neslepuje řasy a fantasticky tvaruje. Původně jsem si jí koupila kvůli vibracím a byla jsem nejprve dost zklamaná. Sice nebylo nutné žádné zasouvání baterie a řasenka byla hned v provozu, ale je u ní nutné mačkat tlačítko po celou dobu, kdy chcete, aby vibrovala. Což je rozčilující a klepe se u toho ruka. Potom jsem si navykla řasy nejprve projet vibrujícím kartáčkem a tak je oddělit, následně vibrace vypnu a projedu brvy ještě párkrát s přesnějším zacílením. Potom, co jsem si na ní navykla, jí považuji kvůli textuře a snadnému vypínání a zapínání vibrací za lepší než TurboLash. Dokonce patří k mým nejoblíbenějším řasenkám.

Cena: 1200

Levnější varianta

Maybelline Pulse Perfection

Příznivá cena dělá z této řasenky dobrou variantu pro všechny z vás, které by vibrace rády vyzkoušely, ale nechtějí proto investovat příliš vysokou částku. Ve výsledku zklamaná nebudete. Tato řasenka se sice dražším variantám nevyrovná, ale špatná rozhodně není.

Cena: 240

Řasenka ladící vašim očím

Loreal Paris Volume Million Lashes Luminizer

Zajímavý nápad, který dal vzniknout sadě řasenek, které slibují zvýraznění barvy očí pomocí barevných odlesků. Jedná se o čtyři odstíny pro hnědé, zelené, modré a oříškové oči. Nemusíte se bát, že by řasenka měla nějaký výrazný odstín a vaše řasy by poté byly třeba modré. Tyto řasenky využívají tonů černé, v kterých jsou použity ladící barevné odlesky pouze v minimálním množství. Vaše řasy tedy vypadají jako černé, ale vaše oči jsou díky množství kontrastního pigmentu výraznější.

Hodnocení:

Tato řasenka mě skutečně zaujala, ale po jejím zakoupení jsem byla mírně v rozpacích. Sice splnila, co slíbila a oči se v jemném odstínu hezky vyjímají a lesknou, kartáček taky docela ujde, ale textura je špatná a řasy dost slepila. Proto je dobré před aplikací řasenky kartáček pořádně otřít a nanášet barvu po malém množství.

Cena: 350

Řasenka s malým kuličkovým kartáčkem

Tento typ řasenky slibuje, že neopomene zvýraznit žádnou vaši řasu. Zmenšení kartáčku opravdu umožňuje velmi precizní aplikaci, řasenka je navíc i designově velmi zajímavá.  Malým kuličkovým kartáčkem se dostanete i k těm nejmenším řasám a výsledný dojem je tak velmi pěkný

Hodnocení:

Konečně se zrodil nápad, který nám dovoluje vyhrát si s každou řasou a výsledný dojem očí tak dovést k dokonalosti. Problém vidím v délce aplikace. S malým kartáčkem nestačí řasy párkrát projet, abyste byla s líčením hotová. U každého trsíčku musíte dělat pečlivé tahy a řasy vytahovat vzhůru. Tato řasenka se tedy příliš nehodí pro běžnou denní aplikaci, zvlášť pokud občas pospícháte. Je to dobrá a zajímavá pomůcka, lepší ale je mít ji jako doplněk k běžné řasence a po projetí brv obyčejnou protáhnout řasy, ke kterým jste se nedostala kuličkovou.

Zkuste:

Givenchy Phenomen Eyes High Precision Panoramic Mascara

Kartáček této řasenky se mi velmi líbí, je praktický a dobře promyšlený. Horší už to je s docela lepivou a hutnou texturou. Dávejte se proto dobrý pozor, abyste protahovala řasenkou řasy co nejvíce jednotlivě, jinak si zaděláte na slepené trsy. Pokud si ale dáte tu práci a řasy protáhnete postupně a pečlivě, výsledek je opravdu pěkný a potěší vás luxusní černou barvou.

Cena: 700

Levnější varianta

L’Oréal Paris Telescopic Explosion

Velice efektní a na první pohled zajímavá řasenka. Je příjemná a dobře se s ní pracuje. Jen kartáček je opravdu malinký, takže je třeba si s řasami pohrát.

Cena: 150

Přidat komentář