Trendy roští v nose #omg

Jiný kraj, jiný mrav, říká se. A zatímco si tady u nás v Česku zběsile depilujeme, epilujeme, zastřiháváme a laserem vypalujeme všechny nežádoucí chloupky, za velkou louží se roští vrací do módy. Nebo vlastně… přemýšlím nad tím, jestli vůbec bylo někdy roští v nose trendy.

Ano, zrak vás nešálí. Jedním z nejnovějších podzimních trendů jsou viditelné chloupky v nose. Když jsem na Instagramu poprvé viděla fotku zahraniční bloggerky, která si svůj nosík „vylepšila“, myslela jsem nejdřív, že jí z nosu leze pavouk. Pravda je o hodně méně animální, jednoduše si do nosu nalepila umělé řasy. Proč? Tak na to se mě milé dámy neptejte. Napadá mě, že se asi hodně nudí.

 

 

Pro ty z vás, kterým je tento trend sympatický, přikládám i podrobný návod, jak na něj.
Tak tedy. Na internetu nebo v drogerii si kupte jakékoli umělé řasy. Čím delší, tím lepší. Nejste přeci žádný troškař, a jestliže už do toho jdete, tak jedině po hlavě! Značku umělých řas vám úplně nedoporučím, protože já sama jsem obdařena hustými a krásně dlouhými řasami (a pokud vám moje samochvála smrdí, tak vydržte, už za chvilku si nos ucpete řasami).
Kupte si taky lepidlo na řasy, protože nějak vám ty chlupy v nose musí držet, to se rozumí. Jakmile máte vše po ruce – řasy, lepidlo a pinzetu, můžete se pustit do práce. Lepte do nosu pěkně jednu řasu za druhou. Začněte vnějším okruhem a postupně zahušťujte. Po dobu, co máte v nose nalepené chlupy, se pokuste co nejméně smrkat. Jednak by vám část mohla odletět na druhou stranu místnosti a jednak by vám mezi chloupky mohlo něco (čti šušeň) ulpět. A to by už tak trendy nebylo.

Hodně zdaru!

P. S. V průběhu psaní tohoto článku mě napadlo, že pokud nechcete utrácet za umělé řasy, můžete si taky vytrhat vlastní obočí a následně si jej do nosu nalepit. Naprostá frajerka pak budete, pokud si vypůjčíte pár chlupů od svého čtyřnohého mazlíčka. Třeba taková černá border kolie už má fakt slušný vlas…

Přidat komentář