Jak kombinovat styly oblečení

jak-kombinovat-obleceni

Móda  se stále mění a s ní i zásady kombinování oblečení. Co bylo ještě před pár lety nemyslitelné se dnes považuje za zajímavé a pravidla kombinování zkrátka neexistují. Kupříkladu, pokud bych vám sem psala zásady jako  „nenoste nikdy ponožky do otevřených bot,“ stačí vám jen trochu hledat a jistě si dohledáte celebritu, která se ponožkami v lodičkách pyšní a módní časopisy nápad jejího stylisty opěvují. Spíš než nějaké zásady je tedy důležitý určitý módní cit. Dnes si proto nebudeme říkat žádná pravidla, ale spíš si uvedeme pár příkladů kombinování oblečení, které dnes letí.

Stůjte si za tím, co se vám líbí

Na úvod bych ještě ráda zmínila jednu důležitou skutečnost. Často není tak důležité, co nosíte, ale jak to nosíte. Nevzdávejte se proto kvůli módním výstřelkům a pravidlům oblečení, v kterém se cítíte dobře. Pokud se budete v oblečení stále ošívat, ani sebehezčí model pak nemůže vyniknout. Nejdůležitější je, aby z vás vyzařovalo sebevědomí. Máte chuť vzít si žluté šaty a lodičky? Líbí se vám barevné podkolenky v kombinaci s šortkami? Tak to noste! Móda se koneckonců stále mění a jednoho dne určitě i vy najdete svůj styl ve „Vogue“.

Kombinace stylů

V poslední době se stává stále více populárním kombinování oblečení s rafinovanými stylovými kontrasty. Nabízí spoustu variant a díky šmrncovním protikladům působí velmi stylově a nenuceně. Díky zkombinování stylů můžete vnést do svého šatníku trochu lehkosti a váš outft bude působit více svěže. Přidávám proto pár tipů na zajímavé variace.

Džíny nenoste jenom se sportovními teniskami, naopak k nim vyberte zdobené sandálky, které celkový vzhled posunou na velice elegantní.

dziny-damske

Náhrdelník nutně nepatří jen k večerním šatům. Hezky může oživit i úplně obyčejnou džínovou košili.

náhrdelník

Pestré šifonové šatičky, které běžně nosíte s balerínami, velice stylově vyváží obnošené motorkářské boty.

sifonove-saty-kratke

Že nosíte elegantní blazer jen do práce? Pak k němu vyzkoušejte legíny! V této kombinaci působí spolu se sáčkem velmi sexy. A když už legíny, proč ne třeba trendy galaxy?

elegantni-blazer

Barevné silonky nepatří jen k sukni. Naopak vám velmi pěkně padnou ke krátkým šortkám. V kurzu jsou hlavně tyrkysové, malinové, nebo khaki.

silonky-tyrkysové

Pánský styl

Milovnice módy začínají obracet svou pozornost i na pánské oddělení. Najdete tam spoustu kousků, které vám ve správném upravení mohou udělat velmi dobrou službu. Pánské džíny využijte v kombinaci se sáčkem pro trendy boyfriend look, kostkovanou košili slaďte s bílým tílkem a dlouhá pruhovaná pánská trika přepásejte barevným páskem a noste jako šaty.

boyfriend-look

i pánská móda může být sexy

Styl doppeldecker

V poslední době si tento zajímavý styl získává stále více příznivkyň. Spočívá ve vrstvení oblečení a doplňků, takže si zkrátka oblečete dva šátky, dva pásky, dva topy nebo třeba i dva náhrdelníky. Nevěřila byste, jak pěkně a stylově to může vypadat.

vrstveni

vrstvení je in

Přidat komentář