Trvalá na řasy

Trvalá na řasy si získává stále více příznivkyň. Zvlášť ženy s rovnými řasami si nemohou tuto metodu vynachválit. Zaoblená linie řas dělá oko opticky větším, dodá šmrnc a mimo jiné vám může pomoci vyřešit problém se zavaďováním rovných řas o skla brýlí.

Co to je to trvalá na řasy?

Jedná se o kosmetický zákrok, který rovné řasy na několik měsíců změní do svůdně zahnutých brv. Provádí se pomocí speciálního lepidla a gelu. Je to vhodné ošetření pro všechny, kterým vadí rovné nebo nedostatečně zahnuté řasy a každodenní natáčení kleštičkami se jim již zajídá.

Jak trvalá na řasy probíhá?

Po příchodu do studia vám kosmetička důkladně odlíčí oči nemastným odličovacím přípravkem. Poté vám bude ke kořínkům nanesen speciální přípravek na bázi lepidla. Následně jsou na vrstvičku přípravku upevněny miniaturní natáčky. Na řasy, které jsou ohnuté přes natáčku, se nanese gel a na vaše oči jsou přiloženy tampony. Gel se nechá dvacet minut působit. Procedura pokračuje nanesením neutralizační tekutiny. Poté vám kosmetička sejme natáčky, řasy očistí a upraví. Protože přípravek řasy trochu vyšisuje je na konec vhodné  řasy nabarvit.

Vyžadují natočené řasy nějakou speciální péči?

Speciální přípravky nejsou nutné. Dávejte si pozor pouze na odličování, které se musí provádět opatrně a jemně. Pokud chcete o natočené řasy vzorně pečovat, je dobré používat na odličování prostředek na olejové bázi s regeneračními schopnostmi.

Pro koho je trvalá na řasy vhodná?

Toto ošetření může podstoupit opravdu každý, lze je provádět na velmi krátkých i řídkých řasách. Je možné se již setkat i s pár odvážnými muži, kteří tak řeší problém se škrtáním řas o brýle.

Není tato procedura bolestivá?

Žádnou bolest necítíte, pouze ke konci ošetření vás mohou trochu svědit nebo pálit víčka. Přípravek na natáčení řas sice nezvykle štiplavě zapáchá, ale jinak je celá procedura relaxační a příjemná.

Nejsou řasy po trvalé poškozené?

O řasy se nebojte, sice dojde k jejich mírnému vyšisování, ale následné nabarvení vše zpraví a může jim dodat i výraznější zabarvení. To vše podle dohodnutí s kosmetičkou. Jinak jsem nějaký větší dopad na kvalitu nepozorovala. Přesto investujte raději o pár stovek více do kvalifikovaného salonu a kosmetičky, pro aplikaci je totiž třeba trochu praxe a zkušeností. Rozhodně se pak nemusíte obávat, že odejdete opelichaná.

Jak velký je efekt?

Výsledky tohoto ošetření bývají velmi příznivé. Řasy jsou lépe natočené než po natočení kleštičkami a nemusíte se bát, že se vám po pobytu ve vlhkém prostředí vrátí do původní polohy, jak se to u kleštiček někdy stává. Po natočení a zvýraznění řas nabarvením získá váš pohled větší hloubku.

Jak dlouho vydrží řasy natočené?

Počítejte, že prohnuté řasy vám vydrží kolem dvou až tří měsíců, pak je třeba celé ošetření podstoupit znovu.

Cena: v kvalitním salonu 700– 1000

1 Comment

  • trvalá na řasy 29.8.2013 at 11:00

    Souhlasím s názorem, že je lepší připlatit a jít ke zkušené kosmetičce. Řasy jsou jedna z nejnápadnějších částí obličeje a riskovat jejich poškození by asi nechtěla žádná žena. Moje kolegyně kvůli zpackané trvalé začaly řasy vypadávat a ani po 3 měsících se jí to nesrovnalo.

    Odpovědět

Přidat komentář