Urban Decay i v našich Sephorách!

Pokud vám tahle velká novina z našeho malého kosmetického rybníčku zatím unikla, tak teď dávejte bedlivý pozor! Do našich Sephor totiž míří věhlasná a skvělá značka, která se u nás v kamenném obchodě zatím sehnat nedala.Tím pádem se všichni mně podobní nadšenci, kterým dělá radost právě osahávání produktů a ten samotný hmatatelný nákup, nemohli pořádně rozšoupnout a zůstávali zkrátka. Tomu je teď ale konec! Urban Decay si už za chvíli budeme moci prohlédnout ve stojanech a vyzkoušet na vlastní prsty. Srdce plesá, peněženka se dává na úprk.

urban-decay-v-sephore

Co, kdy, kde, jak?

Asi nejdůležitější informací je, kdy by vlastně mělo k tomu očekávanému boomu dojít. Dle mých informací by to mělo být začátkem dubna, což snad ještě Sephora upřesní. Malou vadou na kráse je fakt, že Urban Decay bohužel nebude k dostání ve všech Sephorách, ale jen v těch vybraných. Jednou z nich bude například Sephora v Palladiu, o celém seznamu se snad brzy dozvíme. Upřímně ale přiznávám, že kvůli prohlédnutí UD přípravků bych jela i světa kraj. Co se týče cen, je jasné, že nebudou tak příjemné jako v zahraničí, ale když si vyčíhnete slevu, tak už to půjde. Pro příklad by měly být Naked paletky za 1380 Kč, Naked Basics za 780 Kč, tužky na oči pak za 550 Kč.

urban-decay-prodej-u-nas

Co vám nesmí uniknout?

Jednoznačně stíny! Já osobě se neskutečně těším, až si paletky osahám. Pokud tedy ještě nemáte zkušenost, určitě se běžte juknout na paletky Naked, případně Naked basics. Jestli trpíte na mastnější víčka, nenechte si ujít ani proslavenou bázi pod stíny. Skvělé by měly být i tužky na oči a nespočet dalších přípravků. Zkrátka se máme na co těšit.

urban-decay-sephora-u-nas

Potěšila vás tahle novinka stejně jako mě? Co vás ze sortimentu UD nejvíc láká?

Přidat komentář