Už je tu zas opalování čas

Taky jste vloni koukali po svých vrstevnících a záviděli jim dokonale a rovnoměrně opálenou pokožku? Možná je to proto, že dámy i pánové svou pleť na sluníčko připravili vhodnými procedurami z bohaté nabídky estetické medicíny.

Sluneční paprsky mají svá pozitiva a negativa. Základní pravidlo, že všeho moc škodí, znáte. Nikdo přece nechce vypadat jako indiánská babička a zadělat si na méně i více závažná onemocnění kůže. Mrkněme se na dvě základní a nejznámější procedury, které vám dopomohou k tomu, aby vaše opálení bylo co nejdokonalejší.

Předejděte bílým místům

Možná to tak nevypadá, ale botox, lékařským termínem botulotoxin, vám může hodně pomoci. Nikdo netouží po bílých místech ve vějířcích jemných vrásek a v rýhách těch hlubších. Co s tím? Dopřejte si pár injekcí botoxu!

Účinně zatočí s vráskami způsobenými stárnutím i s těmi od smíchu a mračení. Zákrok trvá 5 až 20 minut, provádí se ambulantně bez anestezie, nebolí a můžete hned normálně fungovat jen s minimálními omezeními. A výsledek je nad očekávání: mladistvější a přitom přirozený vzhled! Efekt vydrží 3 až 9 měsíců a platí, že při pravidelných opakováních se bude prodlužovat.

Jak a proč to funguje? Botulotoxin uvolňuje svaly, které způsobují nežádoucí vrásky a prohlubují je. Tím zredukuje už existující vrásky a rýhy a zamezení vzniku nových, hlavně těch vodorovných na čele a svislých mezi obočím. Vrásky kolem očí a pod očima dokáže zcela eliminovat. A výborně si poradí i asymetriemi obličeje.

Supermanka na hydrataci a vrásky

V dolní polovině obličeje je přebornicí na nosoretní vrásky, vrásky kolem úst a taky na bradě kyselina hyaluronová. Oproti botulotoxinu zcela zachová vaši přirozenou mimiku a nádavkem zjemní váš přísný výraz, který mají zmíněné vrásky na svědomí.

Co je vlastně kyselina hyaluronová? Přírodní hydratační látka obsažená ve vašem těle. Skvěle na sebe váže vodu, a to až v tisícinásobcích své hmotnosti. To z ní dělá supermanku na hydrataci a regeneraci pokožky. S přibývajícím věkem ale její obsah ve vaší pokožce klesá, pleť ochabuje a tvoří se vrásky. Výplň rtů i vrásek zpravidla vydrží 6-12 měsíců.

K aplikaci botulotoxinu i kyseliny hyaluronové se používají velmi tenké jehličky. Buď je neucítíte vůbec, nebo jako drobné a téměř bezbolestné píchnutí.

Po obou procedurách budete vypadat ještě mladší než doposud 😉 A váš pěkně vyhlazený obličej bude dokonale připravený na letní opalování.

Přidat komentář