Už žádné ohýbání vlasů kvůli culíku – gumičky Invisibobble

Pokud máte delší vlasy, určitě se čas od času nevyhnete nošení culíku. Já osobně nemám stažené vlasy zas až tak ráda, řekla bych, že mi sluší lépe rozpuštěné. Pokud už nutně potřebuji nějaký účes, většinou stáhnu jen přední prameny nahoru a zbytek nechám volně. Culík pro mě tedy není zrovna první volbou a nejoblíbenějším účesem. Konkrétně nejvíc mě na něm irituje jedna věc. Svoje vlasy musím složitě rovnat a upravovat, jinak mají tendenci různě se vlnit a ohýbat všemi směry. Když je následně zagumičkuji, běžně se stává, že mi na nich po pár hodinách zůstane v místě utažení gumičky ohyb. Samozřejmě je tohle ohnutí dost odolné a žehlička na něj ne vždy platí, takže všechna práce zbytečná a rovnou abych šla vlasy znovu umýt. Jestli tímhle také trpíte, je čas přejít na Invisibobble!

gumicky-invisibobble

Invisibobble gumičky

O těchto roztomilých gumičkách vím už delší dobu,  jednou jsem dostala originální verzi a byla jsem z nich skutečně nadšená, než se mi klasicky povedlo je poztrácet. Vzpomněla jsem si na ně, až když jsem začala pravidelně cvičit a problém s ohýbáním vlasů v culíku se tak stal prakticky každodenní záležitostí. Jenže objednávat si jenom gumičky z eshopu se mi zkrátka nechtělo a bohužel v kamenném obchodě na tyhle gumičky ne a ne narazit. Až se mi to nakonec povedlo úplnou náhodou v DM. Jsou od She, takže to sice není úplně ta pravá verze, ale dle mého fungují víceméně stejně.

invisibobble

V čem tedy tkví kouzlo těchto gumiček? Díky jejich charakteristickému zakroucení se tlak na vlasy vyvine rovnoměrněji, takže žádný ohnutý pruh už na vlasech nenajdete! Hurá! To je asi jejich největší plus a právě díky tomu si je nemůžu vynachválit. Vlasy prostě udrží stažené, ale aniž by je jakkoliv deformovaly. Také mi svým vzhledem telefonní šňůry připadají roztomilé, i když to už záleží na osobním vkusu. Pokud je tedy ještě neznáte a normální gumičky vám nevyhovují, určitě vyzkoušejte.

gumicky-vlasy-bez-otlaku

Vyhovují vám Invisibobble, nebo máte jiné gumičkové favority?

1 Comment

Přidat komentář