Vibrační řasenka Turbo Lash od Estée Lauder – recenze

Vibrační maskara Turbo Lash od Esté Lauder patří k mým nejoblíbenějším řasenkám. Dostala jsem ji vlastně jako dárek úplnou náhodou a velmi rychle si mě získala. Věřím, že je to řasenka, která stojí za pozornost a určitě by si zasloužila víc příznivců. Dnes proto pro vás mám připravenou její recenzi.

estee-lauder-rasenka

estee-lauder-vibracni-rasenka

Vibrace řasenky

Turbo Lash patří mezi několik málo vibračních řasenek, které jsou na trhu. Dřív jsem nepatřila úplně mezi jejich zastánce. Přišlo mi, že zbytečně ztěžují aplikaci a říkala jsem si, že efekt nemůže ztížení nanášení vyvážit. Názor jsem ale změnila poté, co jsem vyzkoušela většinu kvalitních top řasenek od různých značek. Obě vibrační řasenky, které jsem vyzkoušela (Ôscillation od Lancome a právě Turbo Lash od Estée Lauder)se u mě mezi ostatními dražšími řasenkami umístily velmi vysoko. Přijde mi, že řasy nalíčené vibrační řasenkou opravdu mají zajímavější tvar a působí více natočené.

estee-lauder-turbo-lash

estee-lauder-rasenka-kartacek

Přesto mají vibrace také svá úskalí. Vibrující kartáček není příjemné držet v ruce příliš dlouho, což znamená ne příliš přesnou aplikaci. V tomto bodě mají plus vibrační řasenky, u kterých se dají vibrace vypnout, což bohužel u řasenky od Estée Lauder není možné. N druhou stranu u vibračních řasenek, u kterých je možné vibrace vypnout, je zase nutné mačkat celou dobu nějaký knoflík, aby byly zapnuté, což stěžuje klasickou aplikaci.

Složení řasenky

U řasenky Turbo Lash mě velmi potěšila její textura. Na řasách totiž příliš netvrdne, ale působí přirozeně a jemně, za což je pravděpodobně odpovědná gelová formule, kterou obsahuje.  K očím mi přijde poměrně šetrná, při denním nošení se nedočkáte žádných nepříjemných pocitů, což se ne o všech dražších řasenkách dá říct. I když jsem se zapomněla na noc odlíčit, oči byly druhý den v naprostém pořádku. Na řasách působí skutečně přirozeně, nevytváří žádné slepence a řasy hezky odděluje.

Vzhled řas po řasence

Řasy po řasence mi přijdou jednoduše sexy. Jsou natočené, lehce prohnuté a zvýrazněné. Jejich tvar mi přijde opravdu ideální. Na rozdíl od řasenek, které řasy pouze jakoby vytahují do výšky, je vibrační řasenka i lehce natáčí do stran. Nedočkáte se také žádných slepenců, žmolků ani „pavoučích nožek“ ale hezkého sjednoceného vějíře.

estee-lauder-rasenka-recenze

estee-lauder-rasenka-zkusenosti

Zprovoznění řasenky

Baterie vibrační řasenky se kvůli prodloužení její životnosti balí zvlášť a je tedy třeba ji do řasenky nejprve vložit. Důležité je především, abyste netahala za poutko od baterie dříve, než baterii umístíte do řasenky. Při zprovoznění se držte těchto zásad:

 • řasenka a baterie jsou zabalené samostatně, aby se prodloužila životnost baterie
 • sejměte z baterie ochranný papírový nástavec
 • nasaďte baterii do horního otvoru ve víčku řasenky a zaklapněte ji
 • jakmile je baterie v pořádku umístěná, vytáhněte poutko, abyste aktivovali baterii
 • pokud řasenku nebudete používat hned, poutko prozatím nevytahujte

Aplikace vibrační řasenky

Vibrace řasenky se zapínají okamžitě po odšroubování víčka, takže není nutné mačkat nějaké tlačítko. Poté se vždy snažím neuspěchat aplikaci řasenky, na druhou stranu je to ale někdy obtížné, protože vibrace jsou za chvíli poměrně nepříjemné. Občas je proto nutné dělat při aplikaci pauzy. Vibrace se vypínají po zašroubování řasenky zpět do víčka.

Na denní nošení aplikuji řasenku jen v několika tazích hlavně pro zvýraznění světlých konců řas. Na večer si již dopřeji více vrstev pro uhrančivější vzhled, který je díky vibracím zaručený.

Výhody

 • Krásný vzhled řas
 • Šetrnost k očím
 • Viditelné natočení řas
 • Dlouhá výdrž na řasách

Nevýhody

 • Těžší aplikace kvůli vibracím
 • Nepříjemné pocity v ruce při aplikaci
 • Je třeba ji zprovoznit

Hodnocení

Jak jsem již psala na začátku, vibrační řasenku od Estée Lauder hodnotím velice kladně. Řasy s ní vypadají báječně a ve smyslném tvaru drží dlouhé hodiny. Velkým plusem je také, že je řasenka očím poměrně šetrná. Nevýhodou je již zmiňovaná aplikace, která je kvůli vibracím delší a pro ruce trochu nepříjemná. Vzhled řas ale dle mého názoru menší minusy vyvažuje a tato řasenka pro mě proto patří mezi vůbec nejlepší maskary na trhu.

Kde jí koupíte

Za dobrou cenu seženete řasenku Turbo Lash třeba tady.

 

Přidat komentář