Vichy Idéalia – recenze

Krém Idéalia od Vichy je produkt,který byl podpořený poměrně slušnou reklamní kampaní. Byla jsem proto hodně zvědavá, zda tento přípravek opravdu za něco stojí. Potěšilo mě, když se ke mně dostal vzorek tohoto krému a mohla jsem ho tak pro vás zhodnotit.

Vichy Idéalia

Idéalia od Vichy je vyhlazující a rozjasňující péče pro normální nebo sušší pleť. Určitě prospěje unavené pleti v počátečním stadiu tvorby vrásek. Krém je vhodný i pro citlivou pleť, měl by být hypoalergenní a bez parabenů.

Textura Idéalie

Co mě zaujalo hned po otevření vzorku, byla zvláštní narůžovělá barva krému. Jde jen o nepatrný odstín, ale přesto to působí velice pěkně a luxusně. Samotný krém je poté hustější, po rozetření ale malinko vodnatější a mastnější. Textura je příjemně hebká a lehká.

Vůně Idéalie

Vůně krému je poměrně výrazná a na můj vkus hodně umělá. Bohužel po nanesení je cítit i z pleti, což mě moc nepotěšilo. Dávám přednost jemnějším a přirozenějším vůním a dojem z krému mi to hodně kazí. Tohle je ale určitě spíše na preferencích každé z nás.

Vpití do pleti

Při nanesení malé vrstvy krému je vpití do pleti rychlé a bezproblémové. Nehrozí ani přehnané zamaštění pleti. Pleť mi možná přijde nepatrně mastnější i na mé sušší pleti, ale na druhou stranu je hladší a působí vyživená a zdravá.

Pro koho se Idéalia hodí

Idealia je vhodná pro normální nebo sušší pleť. Určitě o ní neuvažujte, pokud máte pleť mastnou a trpíte na akné, v tomto případě to nebude nejlepší volba. Naopak jako hydratační denní krém pro zralejší pleť není špatná.

Pleť po Idéalii

Pleť po Idealii působí poměrně pěkně. Je hladká a má přirozený lesk, působí také docela zdravým dojmem. Je možná nepatrně mastnější, ale tady jde spíše jen o můj pocit a sušší pleti to spíše prospěje. Přišlo mi, že mírně došlo i ke slibovanému rozjasnění. Žádná alergická reakce se také nekonala, takže v tomto ohledu s krémem nemám problém.

Hodnocení Idéalie

Krém Idéalia bych hodnotila docela kladně, kdyby neměl tak přehnaně umělou a výraznou vůni. Samotný krém je dobrý a zařadila bych ho tak do středního proudu lepších denních krémů, ale díky vůni, která mi opravdu vadí, je pro mě prakticky nepoužitelný. Pokud vám ale jeho parfemace sedne, určitě budete s dalšími vlastnostmi krému spokojená. Hezky hydratuje, vyživuje pleť a zaznamenáte i menší rozjasnění.

Kde krém koupíte?

Za dobrou cenu seženete krém třeba tady.

 

Přidat komentář