Vlasy a cukr spolu souvisí

Léto, voda, slunce, vítr a vlasy často stažené v drdolu gumičkou. Elementy typické pro léto, které vlasy ničí a vysušují. Pokud jsou barvené, tak obzvlášť. Výsledkem jsou velmi matné a polámané vlasy zcela bez lesku. Zkuste jim tedy navrátit energii a život. Zastřižení vlasům jim dodá šmrnc. Konečky dlouhé vlasy zase až tak moc nezkrátí a vašim vlasům to opravdu prospěje.

Pozor na cukry, vlasy je nemají rády

Víte vlastně, čemu všemu musí vaše vlasy každodenně čelit? Příčinou jejich špatného stavu může být používání nesprávné vlasové kosmetiky, ale i časté fénování příliš horkým vzduchem, žehlení vlasů a každodenní stres. Dokonce i jídelníček zatížený velkým množstvím cukru a tučného, mastného jídla je pro ně kudlou do zad. Pokud jste si na cukr již téměř vytvořili závislost, nejste sami. A v tom případě už můžete sami vypozorovat, že cukr škodí pleti i vlasům. Tato sladká droga opravdu s pokožkou a našimi vlasy umí pořádně zatočit. Čím méně cukru do svého těla dáte v dlouhodobějším horizontu, tím více budete v kondici vy a vaše vlasy. Kvůli chuti na sladké a pocitu hladu nasaďte proteinovou dietu, opravdu pomáhá. Navíc nezapomeňte, že hlad je převlečená žízeň. Nejprve si dejte deci čisté neperlivé vody, a pokud je hlad znatelný stále, něco malého si dejte, zejména protein. Stačí porce 200 g.

Regenerační šampony a vlasová mezoterapie

Vhodná vlasová péče je důležitá. Jednoznačně volte šampony a kondicionéry přímo s regeneračním účinkem. Vaše vlasy ozdraví navenek i zevnitř. V produktech nejčastěji najdete aminokyseliny, kolagen, keratin, proteiny a lipidy, někdy i D-panthenol, extrakt z hedvábí, medu a výtažky z různých blahodárně působících olejů. Navštivte estetickou dermatologii a udělejte si vlasovou mezoterapii. Jde o esteticko-dermatologické ošetření účinnou látkou Dermaheal HL. Je bohatá na růstové faktory, kmenové buňky a účinné látky jako vitaminy skupiny B, aminokyseliny či zinek. Vlasový koktejl plný živin vlasy následně obnoví, vlasy zhoustnou, budou mnohem více lesklé, plné vitality a celkově zdravější. Vlasovou mezoterapii je pak vhodné zopakovat podle obtíží 4x až 12x. Jasné zlepšení stavu vlasů i pokožky hlavy uvidíte již po měsíci, po třech měsících je už určitě viditelné zlepšení vidět u všech.

Přidat komentář