Vychytávky do vlasů, které musíte mít!

Poslední dobou si mezi produkty v péči o vlasy na stále větší oblibě získávají inovativní a zajímavé novinky. Jsou jiné, jsou cool a navíc i skvěle fungují. I přes prvotní nedůvěru je stačí vyzkoušet a je pravděpodobné, že osloví i vás. Dneska se podíváme na pět vychytávek, které určitě nesmí uniknout vaší pozornosti. Může jít i o tip na dárek, se kterým nešlápnete vedle.

Beautiful woman

Tangle Teezer

Tangle Teezer je netradiční kartáč na vlasy, o kterém se brzy začalo mluvit jako o revoluční pomůcce v boji proti zacuchaným kadeřím. Získal nespočet cen, oblíbily si ho přední kadeřnické salony a jeho nepopiratelné schopnosti z něj udělaly nejprodávanější kartáč na trhu. Jeho kouzlo tkví hlavně ve speciálních štětinkách, které jsou schopné ohnout se nad zacuchaným místem a tak vlasy bezbolestně rozčesat, aniž by došlo k trhání. S kartáčem se snadno manipuluje a navíc rozkošně vypadá. Prodává se v klasické verzi, v duté úpravě pro použití do sprchy, nebo v roztomilé formě kytičky pro malé parádnice. Osobně šel Tangle Teezer stále nějak mimo mě, dokud mi jím nerozčesávala vlasy kadeřnice. Rozdíl jsem poznala okamžitě, je zkrátka neskutečně příjemný.

tangle-teezer

Invisibobble

Gumička, která vypadá jako telefonní šňůra? Proč by si někdo něco takového pořizoval? Když se nad tím víc zamyslíte, možná dojdete k názoru, že je to fajn nápad, ale proč byste ji měli potřebovat? Odpověď je vcelku jednoduchá. Znáte ten pocit, kdy si dokonale upravíte vlasy a následně je potřebujete sepnout do culíku. Stává se, že když je pak rozpustíte, se zděšením zjišťujete že v místě, kde byl culík, zůstaly vlasy ohnuté. Právě tyhle zvláštní gumičky tohle riziko minimalizují. Na vlasy vytváří minimální tlak, takže je sepnutím nepoškozují a neohýbají. Používám je na cvičení a musím říct, že fungují suprově.

invisibobble

Linziclip

Linziclip je rozhodně zajímavou inovací klasického skřipce. Oproti předchůdci z něj nekoukají žádná pérka, ale naopak je mechanismus dobře skrytý. Pyšní se i tím, že zamezuje sklouzávání a vlasy s ním vydrží v pořádku sepnuté celý den a klidně se s ním můžete i pohodlně opřít, protože netlačí. Stejně tak se vylepšil i jeho vzhled, k dostání jsou různé varianty, některé moc pěkné a vkusné.

linziclip

Creaclip

Rostou vám vlasy neúnosně rychle a nechce se vám každou chvíli navštěvovat kadeřníka? V úvahu přichází domácí stříhání, jenže to je spojené s obavou, aby byl střih opravdu rovný. Právě k tomu je ideální využít Creaclip, který vám pomůže vlasy zastřihnout naprosto perfektně a bez zubů. Určitě jde o dobrou volbu pro někoho, kdo si musí ofinu zastřihovat skoro obden, nebo pokud nechcete utrácet za profesionální úpravu.

creaclip

Nažehlovací kamínky do vlasů

Na závěr si neodpustím jednu ozdůbku, která se mi zdá naprosto neodolatelná. Nažehlovací pásky s kamínky, které se blýskají ve vlasech jsou dle mého naprosto rozkošné a jestli se chystáte na party, ples nebo jinou akci, koukněte po nich! Aplikují se s pomocí žehličky na vlasy, ve výsledku by to nemělo být nic těžkého. Sama jsem je ještě nezkoušela, což ale určitě musím změnit.

nazehlovaci-kaminky-do-vlasu

Znáte tyhle vychytávky? Máte vyzkoušeno?

1 Comment

Přidat komentář