Zdobení nehtů kamínky – jak na to

Všechny vás moc zdravím! Zase jsem po čase dostala chuť na menší přikrášlení nehtů a napadly mě kamínky, které jsem už dlouho neměla. Při vybírání zajímavých motivů mě zaujala sada od S-he. 9 druhů je docela slušný výběr, takže nebylo nad čím uvažovat a kamínky putovaly se mnou. Dnes bych vám je ráda ukázala přímo v akci spolu s rychlým návodem na jednoduchou aplikaci.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

S-he sada Nail crystals

Krystalky od S-he se mi docela líbí. Nějaké jsou povedené, pěkné se mi zdají třeba světlé stříbrné kousky jako hvězdička, kytička nebo perlička. Naopak méně mě už zaujala červená hvězdička a černá kytička, to asi nevyužiji. Nakonec jsem si ke zdobení vybrala modré kapičky, protože se mi nejlépe hodily k nude barvě laku, který aktuálně mám na nehtech. Jako problém sady se mi trochu zdá její balení. Krystaly jsou ukryté mezi dvěma vrstvami plastu a když jsem se je snažila osvobodit, samozřejmě se vše vysypalo a promíchalo. Plusem je zase dřívko, které je k sadě přiložené. Pokud nemáte přímo nástroj určený k aplikaci kamínků, určitě se vám bude hodit.

sada-kaminku-na-nehty

Dole vidíte, jak se mi po otevření vše vysypalo a pěkně promísilo.

jak-na-kaminky-na-nehtech

Všech 9 druhů kamínků ze sady od S-he.

fyz 016

Jak aplikovat kamínky na nehty

K nanášení kamínků používám Essence Nail art duo stalyst. Původně jsme si ho koupila na tvoření teček, ale jeho druhý užší konec slouží právě k aplikaci kamínků. Samozřejmě ale kamínky na nehty nějakým způsobem dostanete prakticky čímkoliv kovovým s úzkým hrotem, ani dřívko ze sady není úplně špatné. A jak už jsme psala výše, k aplikaci mě zlákaly modré kapičky.

krystaly-na-nehty

Postup nanášení kamínků

První z nalakovaných nehtů jsem potřela vrstvou bezbarvého laku.

nude-nehty

Navlhčila jsem hrot nástroje od Essence v kapce vody a následně se s ním dotkla kamínku. Tímto způsobem se kamínek ke kovovému hrotu přichytí.

kaminky-na-nehty

Poté jsem ho aplikovala na nehet a stejným způsobem rychle přidala i další kamínky.

jak-na-kaminkove-nehty

Líbí se vám zdobení kamínky? Používáte je někdy taky?

Přidat komentář