Zlaté plesové líčení

Chystáte se na ples? Plesová sezóna už je na spadnutí, takže mě napadlo předvést vám nějaké zajímavé líčení, které by se na tuhle příležitost hodilo. Nakonec jsem se rozhodla vytvořit něco výraznějšího s tím, že si můžete vybrat, čím z líčení se inspirujete. Můžete vyzkoušet jen netradiční řasy nebo pouze třpytky a kamínky, to už je úplně na vás. Jako hlavní barvu jsem zvolila zlatou, která je hodně univerzální a hodí se k prakticky každé barvě očí i šatů.

Použité produkty

Líčení jsem se snažila ladit do třpytivých a rozjasňujících světlých barev s důrazem na zlatou. Všechny přípravky máte uvedené i přímo ve videu, ale pro jistotu vám je tu ještě trochu víc přiblížím.

plesove-liceni

na-ples

liceni-party

 

Dermacol báze pod oční stíny – pokud se chystáte na ples, určitě to chce nějakou bázi, která líčení uchrání celý večer před poškozením.

Benefit krémové stíny Creaseless Birthday suit – příjemné krémovky ráda používám jako podklad, protože se do nich hezky zapracovávají další barvy a oční víčko pěkně prozáří.

Dior stíny Fusion Mono 661 Météore – jako hlavní stíny jsem použila tyhle zlaté krásky, jemně nevtíravě se třpytí a mají tu nejluxusnější zlatou barvu.

Essence stíny z limitované edice Sun Kissed 02 – hodně výrazné stíny prozáří vnitřní koutek a celé líčení podtrhnou.

Loreal limitovaná paletka Color Riche Golden Black – bohužel tuhle paletku už asi neseženete, je to škoda, protože obsahuje velmi pěkné stíny k prostínování oka, ale i jeden skvělý světlý stín k rozjasnění.

DUO lepidlo na umělé řasy – průhledné lepidlo, s kterým se kromě řas dají aplikovat i třpytky, kamínky a další ozdoby.

Essence Nail Art Decoration Kit třpytky a kamínky – tenhle set je určený hlavně na nehty, ale k výraznějšímu líčení se vám bude taky hodit.

Demacol linka ve fixu Precise Black – celkem slušný přípravek, s kterým se dá vytvořit tenká linka.

Maybelline řasenka Rocket – příjemná řasenka, ať už na vlastní nebo umělé řasy.

Inglot umělé řasy – Inglot má nepřeberné množství skutečně krásných řas, pokud chcete nějaké netradiční, doporučuji mrknout právě sem.

dior-zlate-stiny

 

2 Comments

Přidat komentář