Zrcadlo je neúprosné? Je čas na radiofrekvenci!

Nejen plavky volají po vypnutí vašeho těla. Ženy i muži, ale ženy přece jen o něco víc, se cítí lépe, když kůže není povislá. Vaše zrcadlo je neúprosné? Pak je ten správný čas na radiofrekvenční ošetření, které viditelně zpevní a vypne to, co je třeba.

O co vlastně jde a co se s vaší pokožkou v průběhu této procedury děje? Místa určená k vypnutí a omlazení se podle potřeby naprosto přesným zaměřením zahřejí do hloubky 2-6 mm. Ale žádný strach, nic vás nebude pálit! Teplo sice skoro neucítíte, ale zato účinně stimuluje kolagenová vlákna a podporuje krevní mikrocirkulaci. „Rozpuštěný“ nežádoucí tuk a toxiny odplaví lymfatickým systémem. Výsledek je nejen vidět hned, ale hlavně dlouho vydrží! Nebolí to a je to naprosto bezpečné.

Pomůže bříšku po porodu

Dopřát si tuto proceduru rozhodně můžou ženy po porodu. Kůži na jejich více či méně „vytahaném“ bříšku vrátí pružnost a současně odbourá část tukového polštářku, který se v těhotenství nashromáždil. Absolvovat tuto proceduru můžete už 3 měsíce po porodu a klidně při kojení.

Stáhne vytahanou kůži

Tato procedura vám taky pomůže po rychlém úbytku váhy, kdy kůže se nestíhala „srazit“. Radiofrekvence pomůže kůži lépe se stáhnout a podpoří její pevnost a pružnost. Nejviditelnější výsledky jsou na tradičně problémových partiích, jako je břicho, paže a nohy.

Zatočí s celulitidou

Strašáka jménem celulitida tvoří hrudky tuku hned pod kůží. Nahřátí zrychlí mikrocirkulaci krve a aktivuje lymfatický systém, který nežádoucí tuk odplaví pryč z těla. A pomerančová kůže zmizí!

Pomůže při bolesti zad a kloubů

Fajn bonusem je, že radiofrekvence má protizánětlivý účinek. To často pomůže ulevit od bolesti a uvolnit namožené svaly a klouby.

Ale nic není zadarmo. Ideální je absolvovat aspoň 5 procedur. Klidně jich může být ale i 10 nebo ještě víc. Záleží jen na vás.

Přidat komentář