BB krém na vlasy od Dove

BB, CC, DD, EE krém. Zapomněla jsem na nějaký? Nejspíš ano. Ono už je mezi těmi názvy krémů opravdu trochu přepísmenkováno. Vesměs jde ale o krémy, které mají několik benefitů a funkcí v jednom. Nejběžnější BB krémy přinášely pečující funkci spolu se sjednocením pleti. Pro příklad třeba asijské, které jsem si zamilovala i já. A spoustu dalších. Šlo o fajn počiny, protože tyhle krémíky jsou na nošení příjemnější než kdejaký makeup a mají spoustu dalších pečujících výhod. Palec nahoru! Jen kdyby ta abeceda nebyla tak otravná. Aby toho nebylo málo, BB krémy už frčí i v provedení na vlasy. Ne, nejsou barevné. Jde spíš o to, že se snaží vlasům zase přinést víc výhod a prospět jim po více stránkách. Rozjely se hlavně v zahraničí, ale takový BB na vlasy od Dove je dostupný i u nás!

 

Dove BB krém Youthful vitality

BB krém od Dove je určený na stárnoucí vlasy. Pomáhá doplnit živiny, usnadnit úpravu, ochránit je a posílit.

 

A ano, používám ho i já. I když asi “stárnoucí” vlasy, ve smyslu, v jakém je to myšleno, nemám. Jinak ale stárne každý z nás, že. A pokud vy ne, řekněte, jak na to! Jinak bych měla ještě jednu poznámku k onomu doplnění živin. Vlasy, které už vyrostly jsou prakticky mrtvé. Nemůžete je nějak zázračně “oživit” a “omladit”. Na to je lepší spíš vnitřní podpora, aby nové vlasy případně rostly silnější a zdravější. Takže zdravý jídelníček, vitamíny a… však to znáte. Péče spíš vlasy opticky vylepšuje a minimalizuje budoucí poškození. Efekt je tedy hlavně optický.

Dove BB krém na vlasy

Teď už ale zpátky k Dove BBčku. Aplikuje se 4-5 pumpiček do suchých nebo mokrých vlasů, kromě kořínků. A jak to funguje? Za mě je BB na vlasy od Dove hodně příjemné. Když pomineme marketingové hlášky o omlazení, tak krém samotný moc hezky voní a mám po něm na omak vyživené, nadýchané a hladké vlasy. Používám ho jak do mokrých, tak do suchých vlasů (moje hustá suchá hříva pojme hodně výživy) a jsem spokojená.

Jen Dimethicone (levný silikon) a další ne úplné skvosty ve složení mu u mě ubírají na kráse. Co se týče optického vzhledu vlasů, tak nemám výhrad. Jen právě kvůli složení ho neplánuji používat pravidelně. Jednou za čas to vypadá hezky, ale po pravidelném používání silikonů mi vlasy plihnou a zanáší se (a určitě nejen mně), takže prostřídávám s přírodní kosmetikou a profi péčí. Vyzkoušet tohle BBčko ale určitě můžete, dá se sehnat i velmi levně.

Přidat komentář