Benefit rozjasňovač Sun beam – recenze

Používáte rozjasňovač? Upřímně doufám, že ano! Tihle skvělí pomocníci dodají líčení luxusní záři a posunou výsledný efekt o stupeň nahoru. Samozřejmě za předpokladu, že sáhnete po kvalitním kousku. V drogerii jsem bohužel zatím opravdu slušný rozjasňující přípravek nepotkala, takže v tomhle směru dávám přednost trochu vyšší cenové kategorii. Oblíbila jsem si Benefit, který tvoří skvělé rozjasňovače. Dříve už jsem vám tu představila úžasný Girl meets pearl a dneska se podíváme na další hvězdu – rozjasňovač Sun beam.

BENEFIT-SUN-BEAM-RECENZE

Balení rozjasňovače

Přípravek se ukrývá v malé lahvičce s plastovým víčkem. Snad jako naprostá většina benefitích produktů má maximálně sympatický obal, na který je radost se dívat. Aplikátorem je tentokrát štěteček. Pracuje se s ním dobře, takže žádný problém. Za obal jednoznačně palec nahoru.

benefit-rozjasnovac-sun-beam

Benefit Sun beam

Sun beam je krémový tekutý rozjasňovač. Jeho odstín je kombinací zlaté a bronzové s tělovější béžovou. Má ještě brášku High beam, který má ale naopak odstín víc do perleťové růžové. Z tohoto důvodu se většinou víc hodí používat High beam na zimu a Sun beam až na letní měsíce. Upřímně ale říkám, že se tímhle naprosto neřídím. Mám teplejší nádech pleti a upřednostňuji i líčení v tomhle směru, takže nemám problém používat Sun beam celoročně. Parfemace je spíš nenápadná, možná trochu chemická, po požití ale už cítit není.

benefit-rozjasnovac

Cena: okolo 700 Kč

Sun beam na pleti

Dopředu musím říct, že Sun beam je prostě okouzlující rozjasňovač. Má příjemnou texturu, která pleť zlehka hladí a už jen nanášet ho je radost. Zprvu se zdá trochu výraznější a je možné si povšimnout i miniaturních zlatých třpytek. Po rozetření po něm zbude jen jakoby lehký zlatý odraz světla. Efekt je skutečně perfektní a spíš nenápadnější. Na pleti po něm nacházím stopy i při večerním odličování, takže výdrž taktéž úplně v pořádku.

rozjasnovac-benefit-recenze

benefit-rozjasnovac-na-pleti

Hodnocení

Stojím si za tím, že s rozjasňovačem od Benefitu se dá těžko šlápnout vedle a Sun beam to jen potvrzuje. Je nádherný, i když stále v míře přirozenosti. Kdybych měla volit mezi ním a Girl meets pearl, vybírala bych hodně ztěžka. Oba jsou skvělé, i když každý jinak. Sun beam je zlatavější, Girl meets pearl zase trochu víc béžový s růžovými tóny. Jen pro pořádek tedy dodávám, že ode mě má Sun beam jedničku s hvězdičkou a vřelé doporučení.

Přidat komentář