Bione Cosmetics, příjemné překvapení ve strašidelném kabátu

Značka Bione Cosmetics patří do rodiny české společnosti Drogerex. Obal sice přitáhne oči, ale v konečném důsledku vás asi spíše vyděsí. Nicméně samotná kosmetika naopak příjemně překvapí!

Bione Cosmetics kosmetika

A české kvality za rozumnou, rozuměj českou, cenu u nás moc nenajdete. Navíc bez škodlivin všeho druhu, dokonce najdete i takové výrobky, které se pyšní označením Bio. Vše kvalitní, funkční a vhodné jak pro ty, kdo mají pleť v pořádku, tak pro ty, kteří se musejí popasovat s různými dermatologickými potížemi.

Pod touto značkou najdete kosmetiku na všechny typy pleti, na vlasy, tělo i odlíčení včetně dvoufázových micelárních vod. Každá řada má svůj, více či méně děsivý dekor a pilotní barvu, takže se rychle a snadno zorientujete. Nelekněte se a s klidným svědomím jděte do toho.

Vybírat můžete z řady ovesné, ženšenové, růžové, levandulové, mandlové, arganové, rakytníkové, medové, konopné, olivové, měsíčkové, granátové, čokoládovokokosové, hroznové, keratinové, s minerály z Mrtvého moře a s aloe vera… Na své si přijdou i pánové, děti, milovníci čajů, opalování a hospodyňky. K mání jsou také dárkové kazety.

Co se ale fakt nepovedlo, je balení olejů na pleť i tělo do nepěkných plastových lahviček. Možná je to praktické na cesty, ale jinak? Pupalkový olej v plastu navíc nebyl po několika týdnech v nejlepší kondici, což by se možná ve skle nestalo.

Naopak, jednoznačně doporučíme bylinný balzám s kostivalem a kaštanem koňským. Je to neocenitelný pomocník všude tam, kde si unavíte svaly a klouby.

Přejeme značce Bione rychlý a úspěšný rebranding, který umocní její kvalitu a raketově ji nasměruje k zákazníkům. Podobně jako nedávno tento krok udělala „máslová“ kosmetika Bebutter, která se minimalistickým kabátkem odlišila od mateřské značky Aromatica.

Přidat komentář