Dermacol podkladová báze pod make-up a oční stíny

Používáte podkladové báze? Osobně se musím přiznat, že tyhle kroky občas dost flákám a vynechávám. Přesto je někdy určitě potřeba, aby stíny perfektně držely a make-up se dokonale rozprostřel. Pro takové případy se vyplatí doma dobré podkladové báze mít. Chtěla jsem vyzkoušet nějakou slušnou levnější variantu, takže jsem si pořídila bázi pod oční stíny od Dermacolu, báze pod make-up mi pak byla zaslána PR zastoupením, za což moc děkuji. Dnes bych vám ráda oba přípravky trochu blíž představila.

DERMACOL-BAZE

Dermacol Satin make-up base

Báze Satin by měla pleť vyhlazovat a celkově připravovat na make-up. U Dermacolu ale najdete i bázi Gold, která by zase měla být lepší na pleť s vráskami a ještě variantu Pearl energy – ta pro změnu rozjasňuje.

dermacol-satin-baze

Satin báze je průhledná a na první dotyk hodně silikonová. Pro pleť přecitlivělou na silikony tedy určitě nic žádoucího, pro mě žádný problém. Parfemace není úplně neutrální ale ani nijak výrazná. Po rozetření je pleť taková lehce gelová, pokud používáte bázi poprvé, je to trochu nezvyk. Za chvíli ale určitě doceníte, jak je pokožka hladká a jemná. Make-up se na ní rozloží naprosto rovnoměrně, dobře drží a méně zalézá do pórů. Přesto nemůžu říct, že by to byl nějaký převratný efekt. Používání báze pro mě asi nikdy nebude nutnost, ale musím ocenit, že Satin patří mezi klasické kvalitní báze. Je snad naprosto identická s daleko dražší bází od Sephory. Pokud chcete bázi vyzkoušet, tak v tomhle případě dle mého nešlápnete vedle.

dermacol-satin-make-up-baze

Cena: 249 Kč

Dermacol Eye shadow base

Báze pod oční stíny má sympaticky provedený obal a opět je pořádně nadupaná silikony. Líbí se mi na ní, že oční víčko zmatní a i když je bílá, tak i barevně sjednotí. Na tenhle efekt se můžete podívat i živě v mém videu, kde jsem jí využila.

dermacol-baze-pod-stiny

Po nanesení z ní mám pocit, jako kdybych na víčku ani nic neměla. První dojem ale klame, protože je brzy jasné, že se díky ní stíny do sebe lépe zapracují a i slušně dlouho vydrží. Možná nebude stačit někomu, kdo má mastnější víčka, tam bude potřeba tvrdší kalibr. Další minus bych viděla v tom, že 100% nezabraňuje slévání stínů až do odlíčení. Jinak je ale báze příjemná a na prodloužení výdrže stínů funguje dobře. Za sebe tedy i tady říkám ano.

dermacol-baze-pod-ocni-stiny

Cena: 100 Kč

Celkově jsem spokojená, obě báze mi vyhovují a můžu jen doporučit.

dermacol-boze-recenze

Jak jste na tom s bázemi vy? Máte svého favorita?

Přidat komentář