Dior zlatá paleta stínů Night Golds

Zlatou Dior paletku jsem vám už představovala v jednom z článků o líčení. Přijde mi ale tak krásná a jedinečná, že si určitě zaslouží i svůj samostatný příspěvek. Celkově bych ráda pochválila Dior stíny, které mi zatím vždy přišly velmi měkké, výborně pigmentované a bez zbytečného prášení. Pokud už chcete investovat do dražších stínů, určitě bych právě Dior doporučila. Dnes se tedy společně podíváme blíže na zlatou krásku 524 Night Golds.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Obal Dior paletky

Dior kosmetika má jedno velké minus a to jsou obaly. Když už si pořídíte luxusní kousek, určitě chcete také, aby tak doopravdy vypadal. Proto mě vždy zklame, když vidím typické modré plastové Dior obaly, které prvotřídně prostě nepůsobí. No ale s tím asi nic moc nenaděláme, nezbývá, než se smířit a utěšit obsahem přípravku.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Dior zlatá paletka stínů

V Dior paletce nejdete pět různých stínů. 524 Night Golds obsahuje odstíny laděné do zlatova konkrétně matalickou zlatou, přirozenější zlatou, světlý rozjasňující stín, šedozlatou a černý stín se zlatými třpytkami. Pro kompletní nalíčení je celý set opravdu skvěle sestavený. Čtyři barevné stíny jsou naprosto perfektní s máslovou texturou a úžasnou pigmentací. Horší je jen černý stín, který je malinko hůře pigmentovaný a trochu práší. To ale neznamená, že by byl špatný, jen prostě nedosahuje dokonalosti předchozích čtyř. Stíny mají dlouhou výdrž i bez báze a příjemně se nanášejí.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Výhody

  • Krásné barvy stínů
  • Perfektní textura
  • Dlouhá výdrž

Nevýhody

  • Vyšší cena
liceni-s-dior-paletou

pro připomenutí líčení s paletou, které jste tu už mohli vidět

Celkové hodnocení

Dior paletky si mě opravdu získaly a právě Night Golds patří mezi top stíny, s kterými jsem se zatím setkala. Zlatá sestava bude slušet prakticky jakékoliv barvě očí a určitě ji ocení každý, kdo si potrpí na kvalitní stíny. Nevím přesně, zda ji u nás seženete v kamenném obchodě, ale v zahraničních eshopech by to snad neměl být problém. Za mě tentokrát jedno velké ANO.

5bodu

Přidat komentář