Freshlook Dimensions barevné kontaktní čočky

Už před nějakou dobou jsem vám tu slibovala, že vám ukážu nové zelené čočky, které jsem si nedávno pořídila. Pro zelené oči mám slabost, moje přirozená barva očí je totiž taková naprostá všehochuť hnědé a zlaté s kapkou zelené.  No a právě tu trošku téhle barvy se občas snažím čočkami malinko zvýraznit. Můj poslední úlovek je od Freshlook v odstínu Sea Green.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Čočky Freshlook Dimensions

Čočky od Freshlook už jsem párkrát měla a zatím žádný problém. Dimensions jsou měsíční, takže jeden pár čoček můžete nosit až měsíc, přičemž v balíčku najdete tři páry. Na téhle řadě se mi líbí hlavně přirozené provedení. Odstíny sice můžou být výraznější, ale samotná čočka je tvořená pouze barevným prstencem, v kterém jsou malé bezbarvé části, takže čočka přirozeně splyne s vaší barvou očí. Žádné černé kruhy nebo děsivé žilkování se nekoná. Čočka má na oči mírně zvětšující efekt, což vás možná může malinko překvapit, ale nejde o nic markantního.

freshlook-dimensions

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Na nošení jsou pohodlné, nasazování je také úplně klasické. Můžete si je pořídit jak v dioptrické tak i nedioptrické variantě.  Jediné, co bych vytkla je balení čoček, jsou až tak dobře zapečetěné, že se k nim někdy skoro až nejde dostat.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Freshlook odstín Sea Green

Možná si pamatujete můj předchozí článek o zelených čočkách od Acuvue. Hodnotila jsem je jako hodně dobré, kvůli skvělé přirozenosti a odstínu, který barvu očí jen lehce podtrhne. Přesto, když jsem se rozhodovala, jaké si pořídit nové čočky,chtěla jsem vyzkoušet něco malinko výraznějšího. Sea Green se jevily jako skvělá volba, mají opravdu hodně studený odstín jasně zelené, takže jsem byla hodně zvědavá, jak budou vypadat na očích. Nebudu vás napínat, očekávání splnily na jedničku!

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

S původní barvou očí splynou, ale odstín přesto zůstává výrazný a hodně zajímavý. Řekla bych, že jsou ve výsledku možná ještě malinko lepší než Acuvue. Není to nic pro někoho hodně konzervativního, protože tahle barva očí už určitě přitáhne pozornost. Musím říct, že mně se líbí opravdu hodně.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Výhody

  • Pěkný odstín
  • Na očích poměrně pohodlné

Nevýhody

  • Obtížnější vyndání čoček z obalu

Cena: kolem 700 Kč (dioptrické na 3 měsíce)

Freshlook Dimensions Sea Green

Freshlook mě hodně pozitivně překvapil. Čočky se mi opravdu líbí, výrazný odstín jsem si oblíbila.  Celkově bych tyhle čočky doporučila. Pokud máte odvahu na výraznější odstín, určitě si je užijete.

5bodu

Přidat komentář