Gel na řasy Talika – recenze

Dlouhé a husté řasy by ráda vlastnila asi každá z nás. Bohužel ale většina není obdařená prohnutými sexy vějíři, takže si k nim snažíme dopomáhat pomocí různých sér a přípravků. Většinou to bývají vyhozené peníze, ale přesto jsem se nechala zlákat a vyzkoušela gel Lipocils od Taliky. Mám pro vás jeho recenzi a postřehy.

talika-gel-na-rasy

talika-rust-ras

O jaký gel se jedná

Tento přípravek se jmenuje Talika Gel pro delší a hustší řasy Lipocils. Jedná se o sérum, které by mělo regenerovat poškozené řasy a zároveň vaše vlastní brvy prodloužit. Gel obsahuje liposomy, které pronikají ke kořínkům řas, kde uvolňují stimulující rostlinné složky a řasy tímto způsobem podněcují k většímu růstu. Přípravek slibuje viditelný efekt již za 28 dní. Dále láká na prodloužení až o 2,5 mm, dodání lesku a regeneraci.

Jak aplikovat Talika gel

Sérum aplikujte každé ráno a večer na dokonale odlíčené řasy. Nevadí, pokud ihned po použití gelu aplikujete řasenku. Pokud nosíte čočky, ráno si je nasaďte a teprve poté gel použijte, večer vyndejte první čočku a až následně použijte Taliku. Protože gel neobsahuje žádné olejové složky, je možné ho aplikovat i na prodloužené řasy. Sérum nanášejte od kořínků řas a pro lesk dotáhněte až do konečků. Aplikace je úplně stejná jako u normální řasenky, pouze s větší pozorností na pečlivé potření kořínků.

Jak gel na prodloužení řas funguje

Ihned po prvním nanesení gelu jsem měla příjemný pocit. Řasy opravdu vypadaly tmavší a lesklejší. Po tomto poznatku jsem je začala natírat až trochu přehnaně, což mě naštěstí druhý den přešlo, takže sérum vydrželo obstojně dlouho. Po čase ale prvotní nadšení opadlo. Čekala jsem na nárůst řas a ten bohužel příliš nenastal. Možná nějaký milimetřík přibyl, ale protože jsem již měla zkušenosti s kapkami Lumigan, efekt mě neoslnil. Poměrně mě ale potěšila obstojná regenerace, která mi po devastačním prodloužení řas dostala brvy na původní úroveň a řasy se i mírně zahustily.

talika-na-rasy

talika-gel-na-rasy-recenze

talika-na-rasy-hodnoceni

Hodnocení gelu Talika

Taliku bych doporučila hlavně, pokud máte zničené řasy po prodlužování nebo barvení. Dostane je do původní formy a budou vypadat daleko zdravější. Sérum se určitě hodí i pro ty, kteří nemají hluboko do kapsy a tak si můžou dovolit koupit gel pouze pro větší lesk a mírné zahuštění. V prodlužování se ale sérum vůbec nemůže rovnat Lumiganu, který funguje neuvěřitelně a o kterém se dočtete více zde. Na druhou stranu může mít Lumigan vedlejší účinky, s kterými se u poměrně přírodní Taliky nesetkáte. Potěšilo mě, že přestože výrobci slibují, že gel vydrží asi 30 dní, dobře mi i při pravidelném potírání posloužil přes dva měsíce. Celkově gel hodnotím jako příjemný s  pěkným efektem výživy a lesku. Minus je cena, která mi přijde trochu přehnaná.

Kde gel Talika koupit

Pokud se vám představa lesklých hustších řas zalíbila, Taliku seženete buď v parfumeriích jako je třeba Sephora, nebo na internetu. Doporučuji internet, kde bývá cena o něco přijatelnější. K dostání je třeba zde.

Přidat komentář