Lancome řasenka Hypnose Doll eyes – recenze

Řasenka Lancome Hypnose Doll eyes v zmenšené cestovní variantě je ještě jedním z mých vánočních dárků. Protože mi přijde rozumnější dělat recenze až poté, co produkt vyzkouším co nejlépe, rozhodla jsem se ji zhodnotit až teď. V poslední době jste ji mohli vidět v akci v různých fotonávodech, kde jsem se jí snažila dát prostor. Doufám, že se vám recenze řasenky Lancome Hypnose Doll eyes bude líbit.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Co řasenka Lancome Hypnose Doll eyes

Nový patentovaný kartáček z nylonu a elastomeru dokonale nalíčí i nejmenší řasy.Tekutá a hladká textura ” fiber shine” je obohacena o nylon, který obalí každou řasu jemným leskem. Spojuje v sobě měkké a tvrdé vosky pro objem i zafixování již natočených řas. Ultrastetch komplex s prodlužujícími polymery dodá okamžité zvětšení řas. Řasenka je vhodná i pro citlivé oči a osoby s kontaktními čočkami.

Kde ji koupit? Levnější ceny najdete určitě v internetových obchodech, podívejte se třeba sem.

 

První dojmy z řasenky Lancome Hypnose Doll eyes

Na první pohled se mi zalíbilo jednoduché elegantní balení. Po otevření na sebe ale již veškerou pozornost strhnul zajímavý kartáček řasenky. Jsem zvyklá spíše na klasické, takže byl pro mě zužující se vzhled kartáčku příjemnou změnou a byla jsem zvědavá, jak po něm budou řasy vypadat.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

kartáček řasenky

Jak vypadají řasy s řasenkou Lancome Hypnose Doll eyes

Ihned po nanesení první vrstvy řasenky jsem byla nadšená, že reklama na kosmetiku pro jednou nepřeháněla. Natočené řasy opravdu mají již po prvním přejetí oddělený a dokonale panenkovský tvar. Musím se přiznat, že mě to opravdu příjemně překvapilo, protože jsme až takový efekt nečekala. Na denní nošení mi proto přijde řasenka naprosto ideální, řasy s ní vypadají opravdu precizně a i bez stínů oči hezky zvýrazní. Pochválila bych také opravdu výraznou černou barvu řasenky, která oči podtrhne. Na řasách řasenka vydrží v pořádku celý den a nijak výrazně netvrdne, takže je na nošení příjemná.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

řasy před a po řasence

Na druhou stranu jsem ale objevila menší minus. Když chcete pro dramatičtější pohled nanést víc vrstev řasenky, má tendenci řasy mírně slepovat, což se opakuje také pokud řasenku nanesete na špatně odlíčení řasy. Asi si říkáte, že jsem náročná, protože tuhle vlastnost má většina řasenek, ale jsem už zkrátka už  zvyklá na svou oblíbenou vibrační řasenku, která tendenci slepovat nemá skoro vůbec. Přesto bych slepování neoznačila za nijak výrazné, takže bych kvůli tomu řasenku od Lancome určitě nezatratila.

Výhody

  • Oddělení řas
  • Jemný panenkovský vzhled řas
  • Výrazná černá barva
  • Příjemné nošení bez dráždění očí

Nevýhody

  • Při nanášení více vrstev hrozí lehké slepení
  • Cena

Hodnocení řasenky Lancome Hypnose Doll eyes

Celkově bych řasenku hodnotila jako jednu z nejlepších, které jsem zatím vyzkoušela. Řasy hezky odděluje, dodává jim precizní vzhled a opravdu i lehký panenkovský nádech. Oči nedráždí, nosí se příjemně a dlouho vydrží. Malé minus je pak lehké slepování, pokud chcete řasenku nanést ve více vrstvách. Na denní nošení vypadá s jemnými stíny velice elegantně a potěší vás i snadným nanášením. Celkově bych ji doporučila. Je to výborná řasenka, která se neztratí v žádné kosmetické taštičce.

4body

Přidat komentář