Letní nákupy

Dnes mám pro vás trochu jiný typ článku, než jaké tu doposud byly. Uvědomila jsem si totiž, že by obsah chtěl trochu oživit a ráda bych to tu začala vést malinko víc blogově. Určitě nepřijdete o žádné recenze, návody ani klasické články. Pouze se to pokusím trochu naředit. Začíná se mi totiž stávat, že se mi do článků moc nechce. Hodně témat už tu mám rozebraných, takže inspirace se někdy tak trochu vytrácí. A právě v takových chvílích bych ráda zařadila nějaký podobný Beauty mix. Najdete v něm věci týkající se kosmetiky a módy, které jsou u mě nové nebo aktuální  a občas i nějaký ten outfit. Doufám, že to pro vás bude aspoň malinko inspirující. Dnes bych vám ráda ukázala pár zajímavostí, které jsem si nedávno pořídila.

Zlaté botky od Bati

Do Bati jsem nedávno vyrazila, abych už konečně něco ulovila ve slevách. Jak už to tak bývá, postávala jsem před docela hezkými botami za dvě stovky, když v tom jsem se pořádně rozhlédla a zahlédla tyhle zlaté krásky. Ve slevě nebyly. Ani zlaté psaníčko a náramek. No co se dá dělat… aspoň se můžu ohánět dobrým úmyslem. A aby mi to nebylo líto, došla jsem si ještě do HM pro brýle.

Aneb výhodné letní nákupy v praxi.

zlate-boty-bata

zlate-boty-paskove

zlate-psanicko-doplnky

Růžové letní šaty

Co se oblečení týče jsem hrozná konzerva. Nejlíp si připadám v černé zkombinované s černou. Tohle léto jsem ale šla do sebe a tyhle výrazné hedvábné šaty jsou toho důkazem. Pořídila jsem si je v butiku poblíž Václaváku. Ráda poslední dobou nakupuji v menších krámcích, jsou sice dražší, ale přijde mi, že je to o něčem jiném než klasická hrabárna v řetězcích.

SAMSUNG

SAMSUNG

SAMSUNG

outfit-saty-ruzove

Letní (ne)líčení

Poslední dobou to s mým líčením jde z kopce. Ještě nedávno jsem se vymlouvala na vedro, jenže teď už je celkem příjemně a stejně se o nic zajímavějšího nepokouším a vlastně ani kosmetiku moc nenakupuji. Používám jen BB krém (tohle je Missha Perfect Cover), řasenku (Maybelline Rocket), pudr ( MAC Blot) a balzámy Love lips na rty. Když už se vážně rozšoupnu přidám i krémové stíny od Benefitu nebo Dior duo.

letni-pripravky-liceni

letni-nahe-liceni

Zelené čočky

Na závěr článku bych vás ráda nalákala, protože já sama jsem zvědavá neskutečně. Přišly mi totiž nové čočky Freshlook v odstínu Sea green. Přijde mi, že mají neuvěřitelně zajímavou barvu. Takhle zelené oči bych vážně chtěla mít. Na první pohled se mi zdají ještě o dost lepší než zelené Acuvue, které jsem vám ukazovala tady. Chtěla bych je otevřít až po dovče, aby mi tu celý týden jen neplavaly. Pak ale určitě hned poreferuji a nafotím.

zelene-cocky

freshlook-sea-green-cocky

Jak dopadly letní nákupy u vás?

3 komentáře

Přidat komentář