Magnetické umělé řasy

Umělé řasy jsou historicky oblíbeným doplňkem ženské krásy. Pohled dělají hlubším, uhrančivějším a oči jsou s nimi nepřehlédnutelné. Proslavila je už v šedesátých letech Twiggy, ale těžko bychom si bez nich představili třeba i takovou Madonnu. V dnešní době nechybí na módních přehlídkách, v youtube videích a čím dál častěji se s nimi setkáváme i při běžném líčení. Stále se zlepšují lepidla, kterými se řasy lepí a nechybí ani možnost permanentního prodlužování. Pořád ale zůstává faktem, že lepení řas není úplně nejjednodušší záležitostí, která ne každému jde od ruky. Stejně tak hrozí riziko alergií způsobených lepidly na řasy. Všechny tyhle problémy se snaží vychytat převratná novinka, o které bude dnešní článek. Ano, čtete správně. Jsou to magnetické umělé řasy.

Jak fungují magnetické řasy

Magnetické řasy se skládají ze dvou malých pásků umělých řas. Obě řady jsou opatřeny drobným magnetem. Princip spočívá v tom, že jeden plátek přiložíte zespodu k vašim vlastním řasám a jeden shora. Magnetky se secvaknou a oba pásky umělých řas pevně drží na vašich vlastních řasách. Takže žádná lepidla!  A je to tak jednoduché že by to měl zvládnout opravdu každý.

Jak to vypadá?

Klasické umělé řasy, které lepíte s pomocí lepidla, mohou být hodně výrazné. Můžete si u nich zvolit různé styly, udělat ze sebe princeznu nebo pořádnou divu🙂 Magnetické řasy se zatím vyrábí v extra přirozeném vzhledu a aplikují se pouze do vnějších koutků očí. Jsou tedy ideální, pokud toužíte jen po lehkém zvýraznění a kočičích očích. Zatím jsem je viděla pouze v promo videích a efekt se mi docela líbil. Sama ale zůstávám zastánkyní klasických řas, které umožňují větší variabilitu a správně nalepené nemají konkurenci. Nic to ale nemění na tom, že magnetické řasy jsou opravdu skvělý nápad a velmi ráda bych je vyzkoušela na vlastní oči:))

Slyšeli jste už o magnetických řasách? Jak vás zaujaly?

Přidat komentář