Maybelline oční linky ve fixu Master Graphic

Maybelline nezahálí a poslední dobou jsme mohli zaznamenat hned několik zajímavých novinek z dílny právě téhle značky. Kromě nápadu s reálnými filtry, který jsme si představili v předchozím článku, se v drogeriích objevily i nějaké nové přípravky. Za zmínku určitě stojí paletka přirozených očních stínů The Nudes. Možná už vás v regálu zaujala a určitě právem, neutrální odstíny vypadají pěkně a zdá se, že i kvalita nemusí být vůbec špatná. Konečně další použitelná paletka v drogerii! Tenhle článek ale nebude o paletce, ráda bych se věnovala dalšímu novému produktu, který jsem si momentálně oblíbila. Řeč bude o očních linkách Master Graphic.

maybelline-master-graphic

maybelline-the-nudes

Maybelline Master Graphic

Master Graphic se prezentuje jako fixa, která by vám měla pomoct vytvořit výrazné a odvážné linky. Pořádné ostré linky jsou určitě in, ale hodí se pro každého? Já jsem tedy spíš zastánkyní umírněnějšího klasičtějšího looku, takže jsem dlouho váhala, zda si Master Graphic vůbec pořizovat. Nakonec jsem to riskla a můžu prozradit, že jsem byla příjemně překvapená. Už vám to asi napověděly fotky. Kdo by si kupoval stejnou věc dvakrát, kdyby to nebyla bomba?

master-graphic

master-graphic-recenze

Master Graphic recenze

Brzy jsem zjsitila, že Master Graphic není jen pomůcka pro linkovací odvaz, ale dají se s ním vykreslit i velmi přesné jemné linky. Chce to trošku cviku, musíte si na něj malinko zvyknout, ale jak vám to začne jít, už ho nedáte z ruky. Hrot těchto linek je hodně specifický, ale právě díky tomu umožňuje vytvoření krásně rovné linky a i mně (a to nejsem zrovna linkovací profík) se s ním bez problému povedou vykreslit kočičí oči. jak jsem už psala výše, když chcete pouze jemnou linku, fixku prostě natočíte a všechno jde jako po másle.

recenze-ocni-linky-master-graphic

Linky ve fixu mám asi úplně nejradši.Bohužel mi na nich ale vadí fakt, že mají většinou problém s hroty a po pár použitích se hrot začne ohýbat, třepit nebo zkrátka dokreslí. Spotřeba linek ve fixu je tak u mě hodně velká. V tomhle ohledu musím Master Graphic pochválit maximálně, protože má opravdu odolný hrot, který vydrží hodně dlouhou dobu kreslit stále stejně dobře. Až nedávno začal vykazovat známky opotřebení a kreslil trochu méně výrazně, takže jsem si pořídila nový. I tak byl ale výkon obdivuhodný.

maybelline-ocni-linky

Nějaká výtka? Až do teď se recenze nesla v hodně pozitivním duchu, protože přípravek mi prostě přijde skvělý a používám ho moc ráda. Jediné minus směřuji k víčku. Pod černým víčkem je ještě jedno průhledné, které chrání hrot před vyschnutím. Tohle průhledné víčko se mi bohužel často zasekává na hrotu a musím tak sundávat víčko hlavní i tohle druhé, což zdržuje. Není to ale zas tak markantní vada a možná to ani nebudou dělat všechny přípravky, takže ráda odpouštím.

master-graphic-recenze-maybelline-linky

Nevím, zda si s Master Graphicem sednete stejně tak skvěle jako já, ale za sebe ho ráda doporučím. Dají se s ním vytvořit moc hezké variabilní linky a navíc oproti jiným fixkám daleko déle vydrží.

Přidat komentář