Miss Sporty laky Oh my gem

Je vám sympatická značka Miss Sporty? Vždycky jsem jí měla zařazenou spíš jen jako nekvalitní kosmetiku cílící na mladší slečny a v drogerii jsem ji naprosto přehlížela. Když na mě tedy z vánočního papíru vykoukly laky Oh my gem, moc jsem si od nich neslibovala, ale byla jsem ráda, že vypadnu ze značkového stereotypu. Nakonec mě hodně pozitivně překvapily, k vánočnímu stromečku jsou prostě jako dělané.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Oh my gem

Oh my gem jsou pořádně výrazné a třpytivé laky. Nejsou moc krycí, chce to buď nějaký podkladový lak v podobné barvě nebo tři až čtyři vrstvy. Štěteček je trochu širší, určitě bych upřednostnila nějaký trochu tenčí. Třpytek je v nich opravdu hodně, takže je odlakování skutečný horor, raději jsem sáhla po alobalové metodě.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Oh my gem odstíny

Odstíny laků jsou sváteční a na Vánoce naprosto skvělé. Na denní nošení jsou některé odstíny možná až trochu moc kýčové, ale na svátky jsou prostě perfektní. Dostala jsem zlatý 001 a červený 002.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Zlatý odstín je plný třpytek a hodně zářivý, přesto stále ještě docela dobře nositelný na večery, kdy se chcete blýsknout.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Červený je opět plný třpytek a tentokrát vyloženě party, vánoční nebo silvestrovský.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Koupit nekoupit?

Za svojí cenu jsou laku příjemné a určitě bych neměla problém je doporučit. Kdy si taky jindy dopřát pořádnou nálož třpytu a barev než právě o Vánocích. Dokonce jsem zjistila, že ladím k ozdobám na stromku.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Cena: 30 Kč

Zaujaly vás? Jaký je váš oblíbený sváteční lak?

7 Comments

Přidat komentář