Nejlepší zeštíhlující krémy

O tom, jak zhubnout nějaké to kilo alespoň někdy přemýšlí každá z nás. Ať už řešíte přebytky centimetrů po dlouhé zimě, nebo po porodu, nikdy to není snadné. Akčnější z nás vyrazí plavat, nebo trhají rekordy v jízdě na kole, ty méně odvážné a pohodlnější vábí reklamy na různé hubnoucí přípravky, invazivní i neinvazivní liposukce, nebo tvarující krémy a séra. A právě na tyto zázračná mazadla se dnes zaměříme a posoudíme je.

Co čekat a nečekat od tvarujících a zpevňujících přípravků?

Nikdy nečekejte, že vám krém, gel nebo sérum zajistí úbytek kilogramů. Tyto přípravky mohou posloužit pro zpevnění pokožky, dokážou zlepšit stav celulitidy a v ideálním případě vás šikovný zpevňující pomocník připraví i o nějaký ten centimetr. Není tedy možné díky nim zázračně zhubnout, ale mohou vám zajistit zpevněnější pleť problematických partií, nebo pomoci mírně vyhladit celulitidou trpící pokožku.

Tyto přípravky je tedy ideální používat jako péči při aktivním hubnutí, nebo jako příjemnou výživu problematických partií. Je dobré aplikovat je každý den, ideálně ráno a večer po koupeli. Při ošetření provádějte masáž dané oblasti. Účinek přípravku je pak lepší a rozproudí se vám lymfatické cesty, které odvádějí toxiny a tím zabraňují vzniku celulitidy.

Kvalitní a účinné tvarující a zpevňující přípravky

L’Occitane Amande zpevňující gel s výtažky z mandlí

Voňavý gel zaměřený na vypínání povadlé pokožky a ochablé kůže. Mandle napomáhají tvarování postavy a zabraňují vzniku celulitidy. Příjemně chladí a viditelně zpevňuje pokožku. U tohoto produktu se můžete spolehnout, že se efekt zpevnění opravdu dostaví.

Cena: 1195

Mama Mio Get Waisted Body Shaper tvarující krém na bříško, pas a boky

Speciální složení obsahující mořské řasy vám pomůže méně ukládat tuky v natíraných partiích a zároveň zpevnit a zlepšit stav pokožky. Právě díky obsahu mořských řas, které přináší viditelné výsledky, velmi doporučuji. Je to jeden z mála přípravků, které dokážou ubrat i nějaký ten centimetr.

Cena: 1210

Juvena Body zpevňující krém na prsa a dekolt

Pravidelné používání působí na pojivovou tkáň oblasti prsou, a tedy pokožku vyhladí a trochu zpevní. Neočekávejte nějaké zázraky, ale je to vhodný přípravek na oddálení poklesu prsou a vyhlazení zvadlé pokožky.

Cena: 1030

Orlane konturovací krém na ochablou pokožku paží

Tento luxusní krém slaví díky patentovanému, účinnému složení velké úspěchy. Obsahuje výtažky z houby šitaké, zlatého heřmánku z Peru a biopolymerový protein z mandlí. Napomáhá díky stimulaci buněk pokožky k znovunabytí hezkých pevných paží, navíc je lehký a rychle se vstřebává.

Cena: 2550

 

Levnější varianty tvarujících a zpevňujících přípravků

Oriflame Perfect body koncentrované zeštíhlující sérum pro zpevnění stehen

Povedený produkt, u kterého skutečně cítíte pnutí pokožky, která po aplikaci vypadá napjatější a štíhlejší. S dobrou účinností se zaměřuje na stehna a získává si stále více příznivkyň. Potěší i ucházející cenou.

Cena: 700

Vichy Destock Ventre zpevňující a vyhlazující kůra na bříško 

Tento gel napomáhá díky obsahu kofeinu lepšímu odbourávání tuků a přírodní peptidy pozitivně působí na pevnost pokožky. Chvíli po aplikaci můžete cítit v dané oblasti příval tepla. Gel nedosahuje až takových efektů jako skvělé L’Occitane Amande a Mama Mio Get Waisted Body Shaper, ale pokud potřebujete ušetřit nějakou tu korunu, je to vhodná alternativa.

Cena: 700

Avon Anew Clinical tvarující krém na tělo

Tento přípravek vám zajistí pevnější a hezčí kontury těla. Stimuluje produkci kolagenu a elastinu a hodí se tedy hlavně pro ochablou zralou pleť. Každý den ho pečlivě vmasírujte do problematických povadlých partií. Centimetry neubere, ale povolené pleti pomůže.

Cena: 450

Nivea Remodelační tělový krém Q10 Plus

Účinně zpevňuje pokožku a mírně modeluje problematické partie. Krémové složení obsahuje koenzym Q10, který navrací povadlým partiím elasticitu. Pleť je po nanesení skutečně o něco pevnější, ale nějaké větší výsledky nečekejte.

Cena: 180

Runberry Fitliner Hot

Tento přípravek slibuje účinnou pomoc se spalováním tuků při cvičení. Spalujete díky němu daleko více než normálně a můžete se tedy spolehnout, že vám pomůže a výsledky vás motivují k větší aktivitě. Díky kombinaci účinných složek zefektivníte své cvičení na maximum. Jediná nevýhoda je, že při cvičení s ním cítíte trochu mravenčení a pálení, které svědčí o probíhajícím spalování. Jinak můžu doporučit.

Cena: 450

Dermacol Enja zeštíhlující gel na bříško

Tento gel na bříško působí podobně jako Vichy Destock Ventre pomocí kofeinu proti ukládání tuku a je s ním tedy docela srovnatelný. Bříško vyhladí a zpevní, s úbytkem centimetrů úplně nepočítejte, i když u někoho se tento efekt dostavil. Sama s ním mám celkem dobré zkušenosti, které si můžete přečíst v recenzi. Vyhlazuje hezky a je příjemný.

Cena: 200

 

 

Přidat komentář