Sephora péče o pleť Flawless moisturizing lotion a Instant depuffing roll-on – recenze

Dnes bych vám ráda představila dva výrobky od Sephory z jejich řady péče o pleť, které momentálně používám a nesmím tak opomenout jejich recenzi. Na úvod musím říct, že péči o pleť od Sephory mám opravdu ráda. Jejich krémy mi vyhovují a mojí pleti dělají dobře, takže zvlášť hydratační přípravky od téhle značky  jsou takovou mojí kosmetickou stálicí.  V tuhle chvíli používám hydratační fluid Flawless Moisturizing Lotion a gel na otoky pod očima Instant Depuffing Roll-on Gel, o kterých bych vám pověděla něco bližšího.

sephora-pece-o-plet-recenze

sephora-pece-o-plet

sephora-pece-na-pleti

Sephora hydratační fluid Moisturizing Lotion

Než začnu se samotnou recenzí přípravku, ráda bych vám pověděla něco o tom, proč jsem se rozhodla si ho pořídit. V zimě jsem používala hydratační krém Dior Hydra life, který byl prostě skvělý, poté se ke mně ale jako dárek dostal hydratační krém Instensive Instant Moisturizer právě od Sephory. K mému údivu dělal mojí pleti stejně dobře jako násobně dražší Dior přípravek! Hydra sice možná lépe voní a má hezčí texturu ale hydratace mi přišla stejně dobrá. Spokojeně jsem tedy krém vypotřebovala (na recenzi zapomněla) a vydala se do Sephory pro krém číslo 2.

sephora-fluid-na-plet

sephora-fluid

Protože jsem tentokrát chtěla krém na jaro a léto po delším přemýšlení jsem zariskovala a místo stejného přípravku sáhla po lehčím hydratačním fluidu Moisturizing Lotion. Přesvědčilo mě hlavně SPF 15. Vzhledem k tomu, že občas vyrážím ven bez make-upu, je fajn, když ochranu proti sluníčku alespoň trochu zajistí krém a pleť je tak víc chráněná.

Teď už ale k samotným vlastnostem fluidu. Na první pohled mě potěšil praktický aplikátor. Oceňuji, že do krému tak není nutné sahat a zanášet bakterie. Parfemace je jen velice lehká a podle mě příjemná. Samotná textura přípravku je opravdu lehoučká a do pleti se rychle vpije. Nezanechává žádný mastný povlak a pleť nedráždí. Hydratace je také docela slušná, možná trochu slabší než u Instensive Instant Moisturizer krému, ale stejně ucházející.  Pleť mi po delším používání připadá příjemná a bezproblémová. Celkově bych tenhle fluid hodnotila jako kvalitní přípravek, který splnil, co jsem od něj očekávala.

Cena: 460 Kč

Výhody

  • Vůně
  • Pozitivní vliv na pleť
  • Lehká textura
  • SPF 15

Nevýhody

  • Hydratace není úplně nejsilnější

Sephora gel na otoky pod očima Instant Depuffing Roll-on Gel

Jak vidíte, tenhle gel mám už podruhé. Nedá se říct, že bych si ho koupila protože by byl nějak skvělý a nepostradatelný. Mým očím ale dělá dobře. Nejde ani tak o nějaký viditelný efekt, určitě vám po něm výrazné otoky nezmizí, ale promasírování chladivými kuličkami a gelem je na oční okolí hrozně příjemné. Po vypotřebování první tuby jsem si říkala, že už si ho nikdy nekoupím, protože vlastně nic viditelného nedokáže. Pak jsem se ale zas jednou procházela kolem Sephory s unavenýma očima, vzpomněla jsem si na tenhle příjemný přípravek a už to bylo.

sephora-gel-na-otoky

sephora-gel-na-oci

Přípravek obsahuje bezbarvý gel s velice lehkou téměř neznatelnou parfemací. Gel příjemně chladí a oční okolí trochu projasní, jinak jsem si ale většího efektu nevšimla. Skvělý je kuličkový aplikátor, který gel uvolňuje. Očím dopřeje jemnou masáž, což je opravdu příjemné. Celkově mám kolem tohoto přípravku dilema. Na jednu stranu je mi příjemný, na druhou si ale uvědomuji, že nemá žádný zvláštní efekt. Asi bych ho úplně nedoporučovala, protože bych řekla, že se dají sehnat i levnější varianty se stejným účinkem.

Cena: 330 Kč

Výhody

  • Hezky chladí
  • Projasní oční okolí

Nevýhody

  • Na otoky ani kruhy pod očima příliš nemá vliv
  • Dají se sehnat i podobné levnější přípravky

 

Přidat komentář