Třpytky na nehty – návod a fotky

Dnes jsem si pro vás připravila zase jeden jednoduchý návod na nehtový design. Nehty posypané třpytkami se mi vždycky moc líbily, ale dlouho jsem nevěděla, kde se právě samostatné třpytky dají sehnat. V drogerii ani parfumerii jsem je tedy aspoň zatím nezahlédla, sice vím, že je mají v kosmetických a dekoračních potřebách, ale tyhle krámky potkáte málokdy. Jako nejlepší varianta se tedy pro mě jeví internet, kde jsem si vybrala rovnou několik barev třpytek. Jako první jsem vyzkoušela jemnou modrou. Doufám, že se vám bude návod líbit.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Co jsem použila

Zvolila jsem třpytky v pastelové modré, které jsou velice jemné a nepůsobí ani nijak zvlášť nápadně. Třpytky se na nehty připevňují za pomoci bezbarvého laku. Použila jsem proto univerzální bezbarvý lak ze sady laků OPI, které jsem vám již představila v předchozím článku. Třpytky jsem nepoužila na všechny nehty, takže jsem zbytek nehtů nalakovala růžovým lakem od OPI.

Postup

Nejdříve jsem nalakovala nehty, na kterých jsem nechtěla mít třpytky růžovým lakem od OPI.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Poté jsem první nehet nalakovala vrstvou bezbarvého laku.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Prst s ještě nezaschlým lakem jsem ponořila do třpytek.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Po vyndání prstu je třeba opatrně setřít třpytky, které se uchytily na kůži mimo nehet.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Následně jsem stejným způsobem pokračovala u druhého nehtu.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

A takto již vypadají všechny nehty přizdobené třpytkami.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

Na některé příležitosti se třpytky moc hezky hodí a určitě si získají svou pozornost. A co vy? Jste spíše zastánkyní laků, nebo svoje nehty občas třpytkami ozdobíte?

4 Comments

Přidat komentář