Dermacol znovu rozdává bankovky!

Pokud vám unikly minulé akce s bankovkami od Dermacolu, tak teď je určitě ta pravá chvíle se pro ně vydat! Bankovky mají hodnotu 50 kosmetických korun a můžete je využít ve třech obchodech značky Dermacol – NC Palladium, OC Quadrio a OC Chodov. Za každých utracených sto korun dostanete jednu bankovku zpět a můžete ji opět využít k nákupu Dermacol kosmetiky. Bankovky se tentokrát rozdávají do 17.11., ale využít je lze v zmíněných prodejnách kdykoliv budete chtít. Kosmetickou měnu je možné uplatnit vždy až do 50% celkové hodnoty nákupu –  produkty tedy nebudete mít úplně zadarmo, ale platíte třeba o půlku méně. A to se vyplatí.dermacol-rozdava-bankovky

Přiznám se, že jsem ostuda, bankovky jsem si syslila už z minulé akce a stále je ne a ne využít. Nakonec už jsem byla nucená napochodovat do OC Quadrio, protože mi došel oblíbený rozjasňovač. Jestli si vzpomenete, psala jsem o něm už v minulém článku. Je pro mě stále stejně božský, používám ho na víčka místo stínů, na lícní kosti, dekolt, no nejradši bych se v něm vykoupala. Problém ale je, že rozjasňovač se za prvé nedá sehnat samostatně (jenom v kombinaci s tvářenkou) a za druhé tohle kombo nepořídíte v každé drogerce, ale musíte právě do specializované Dermacol prodejny.

dermacol-kosmeticka-menaNakonec jsem tedy vyrazila právě do Quadria. Musím říct, že jsem dovnitř šla poprvé a žasla, jak je to pěkné, všechny Dermacol produkty pohromadě vypadají neuvěřitelně vesele. Tvářenka s rozjasňovačem stojí 249 Kč, mohla jsem použít dvě bankovky, takže mě výsledně vyšla na 149 Kč. Celkem fajn, nemyslíte?

dermacol-tvarenka-rozjasnovac

Co jste si za bankovky koupili vy?

3 Comments

Přidat komentář