Jak získat delší řasy

Krásné vějíře dlouhých řas

jsou velice svůdným symbolem ženství. Do vínku je ale dostane málokdo a my ostatní se tak většinou snažíme nějak si k nim dopomoci. Některé z nás to řeší méně, jiným zase představa nekonečných hustých řas nedá spát. Musím se přiznat, že patřím spíše do druhé skupiny a už jsem tedy vyzkoušela ledacos. Dnes bych vám proto ráda některé své postřehy ohledně prodlužování řas předala. Mnohé z nich už jsem tu psala, takže to možná pro někoho bude trochu opakovaní, ale přišlo mi dobré své zkušenosti v jednom článku shrnout.

Umělé řasy

Umělé řasy jsou asi nejznámějším a stále oblíbeným způsobem, jak rychle a snadno řasy prodloužit, získat hlubší a výraznější pohled. Vyzkoušet můžete nejrůznější druhy řas, od jednoduchých a poměrně přirozených až po výrazné barevné kusy. Klasické řasy seženete i s lepidlem za pár korun v drogerii v opravdu dobré kvalitě. Zvlášť lepidlo je skutečně skvělé, vyzkoušela jsem ještě několik dražších z parfumerií a kvalita byla kupodivu na straně lepidla z drogerie. Řasy se lepí co neblíže k linii vašich vlastních řas a pokud získáte praxi, není na tom nic těžkého. Nevýhodou samozřejmě zůstává, že nejde o trvalé prodloužení řas a ze svůdnějšího pohledu se tak těšíte pouze jednorázově.

ARTDECO Umělé řasy Dita von Teese, umělé řasy Artdeco se nalepují i odstraňují naprosto bezproblémově. Dokonale zvýrazní vaše oči a dodají jim neodolatelný vzhled.

Seženete je třeba tady.

Séra vyživující řasy

Vyživující séra se hodí hlavně na poškozené nebo slabé řasy, které se potřebují dostat zpátky do formy. Pokud máte řasy zdravé ale krátké, výraznější prodloužení bohužel většinou nezaznamenáte. Ze sér jsem vyzkoušela pouze známý přípravek Lipocils od Taliky. Prodloužení jsem úplně nezpozorovala, maximálně mohlo jít o milimetr až dva. Přípravku ale nelze upřít, že se řasy hezky leskly, byly tmavší a určitě vypadaly lépe než před začátkem používání séra.

 

TALIKA Gel pro delší a hustší řasy Lipocils, gel na bázi liposomů s obsahem aktivních rostlinných složek, které stimulují růst oslabených a krátkých řas. Vhodný i pro extrémně citlivé oči. Recenzi najdete tady.

Seženete ho třeba tady.

Permanentní prodlužování řas

Permanentní prodlužování řas znamená, že vám v kosmetickém salónu na každou vaši vlastní řasu nalepí řasu umělou. Výsledek je velice pěkný, ale bohužel moc dlouho nevydrží. Vyzkoušela jsem několik metod prodlužování řas a vždy to bylo dost podobné. Týden máte nádherné a poměrně i přirozené řasy. Po týdnu už se některé špatně nalepené začnou uvolňovat a po dvou týdnech jste již lehce opelichaná. Takže utíkáte na doplnění a platíte opět pořádnou sumu. Samozřejmě vše je také hodně ovlivněné šikovností kosmetiček, ale stejně nemůžete čekat, že vám řasy vydrží déle než tři týdny. Permanentní prodlužování řas bych proto doporučila pouze těm, kteří na to mají finance, čas a trpělivost. Článek o srovnání jednotlivých metod prodlužování řas najdete tady.

Prodlužování řas kapičkami

Prodlužování řas za pomoci kapek Lumigan (nebo také Latisse) je asi nejúčinnější metoda prodlužování vlastních řas. U nás je to zatím novinka provozovaná očními klinikami NeoVize v Brně a DuoVize v Praze. Kapky se dříve používaly pouze jako lék na oční chorobu, poté se ale zjistil neuvěřitelný účinek na řasy léčených pacientů a dnes se tedy začíná i u nás s jejich využíváním k prodlužování řas. Kúru s kapkami jsem vyzkoušela a opravdu to funguje. Řasy se mi prodloužily zhruba na dvojnásobek a také se viditelně zahustily. Nevýhodou je cena kolem 3000, což mi přijde opravdu přehnané. Také aplikace musí být velice opatrná. Kapkami se potírá pouze linie řas, pokud by se vám totiž látka dostala do očí, může způsobit podráždění. A dlouhé řasy vám samozřejmě nevydrží věčně. Po několika měsících je proto nutné kúru s kapkami zopakovat. Prodloužení je ale výborné a zaručené. Detailnější článek o kapkách Lumigan najdete tady

Přidat komentář