L’oreal HairTouch Up sprej na šedé a blond odrosty

Odrosty, odrosty, odrosty. Pokud máte přírodní barvu, řešit je nemusíte. Jako třeba my odbarvené blondýnky, které se jimi trápíme každých pár týdnu. Ale co když vám už odrůstají šedivé vlasy? To se bude jednou týkat nás všech. Pokud si tedy neplánujete nechat fešnou bílou, to je taky možnost. Já šedé odrosty řeším často se svou maminkou, která je vášnivá cestovatelka a těžko může každých pár týdnů navštěvovat na cestách kadeřníka. Takže už jsme vám tu doporučovaly barevný korektor, který je takovou první pomocí, když se vám šedé vlasy mezi tmavou barvou zablesknou. Ale je to pořád řešení dost zdlouhavé. Co tedy nějaký sprej?

L’oreal HairTouch Up

Korektor s makeup pigmenty pro krytí šedin i blond odrostů má být ideálním pomocníkem ve chvílích, kdy potřebujete vypadat skvěle, ale návštěva vašeho salonu je ještě v nedohlednu.

Spreje na šedé i blond odrosty představil třeba i Syoss, ale my se dnes budeme bavit o HairTouch Up od L’oreal. Vyrábí se v nejrůznějších odstínech. Ten váš vám může pomoct vybrat třeba kadeřník, který má tyhle spreje ve svém repertoáru. Nastříká vám jich na hlavu víc a snadno se shodnete na nějakém, jehož barva vám bude pasovat. Není to samozřejmě řešení dlouhodobé, ale mezi jednotlivým barvením může dost pomoct. Sprej barví opravdu vydatně, takže to chce lehkou ruku a opatrnost. Vždy si odhrnete jeden šedý pramen, ten zespodu nebo zboku zlehka nastříkáte a takhle celkem snadno postavíte do latě šediny na celé hlavě. Při mytí vlasů se pak sprej smyje.

L’oreal HairTouch Up na šedé a blond vlasy

Oproti barevným Colorista tenhle sprej chválíme. Mamka je s ním prý stále krásná i v Kanadě mezi medvědy. A já snad brzy prubnu ten pro blondýnky. Takže ano, tohle není špatná vychytávka a třeba na cesty se opravdu šikne.

Jak se osvědčil vám? 🙂

Přidat komentář