Masáž proti celulitidě

S celulitidou se za svůj život setká asi každá žena. Formy bývají různě vážné, spojuje je podepsání se na našem sebevědomí a následný ostych při svlékání do plavek. Zřejmě proto se před létem snažíme zmírnit stádium pomerančové kůže různými procedurami. Jednou z oblíbených metod boje proti celulitidě je také anticelulitidová masáž, na kterou se dnes podíváme. Další tipy, jak zatočit s nepříjemnými ďolíčky najdete zde.

Co je to anticelulitidová masáž?

Masáž proti celulitidě je zaměřená na potlačení celulitidy z několika hledisek. Skládá se z fází, v kterých se objevuje vše, co na celulitidu skutečně zabírá. Mají za úkol rozproudit lymfu, pokožku prokrvit, napomoci odbourání podkožního tuku. Kombinací těchto metod se aktivují podkožní struktury, rozrušují se tukové buňky a kůže se vyhlazuje. Celá procedura je velice příjemná a relaxační.

Jak masáž proti celulitidě probíhá?

Celá procedura se většinou skládá z balíčku neúčinnějších anticelulitidových metod, mezi které patří masáž proti celulitidě, baňkování a ozonový zábal.

Anticelulitidová masáž

Masáž proti celulitidě se provádí ručně a svými účinky je podobná masáži lymfatické. Má totiž za úkol rozproudit lymfu a tak vás zbavit otoků, hrbolků, toxinů, které celulitidu podporují a dalších škodlivin, které pomerančové kůži nahrávají. Kompresní hmaty jsou příjemné, pokožku prokrvují a aktivují lymfatický systém.

Masáž bambusobou tyčí

Po jemné úvodní masáži dochází k silnějšímu hnětení pokožky za pomoci bambusové tyče. Při této proceduře tyč drtí tukové polštářky a kůži mechanicky vyhlazuje. Opět se nemusíte bát bolestivosti, budete si připadat pouze trochu jako hnětené těsto.

Baňkování

Následné baňkování slouží k prokrvení pokožky a k jejímu napnutí. Je to ze všech kroků asi nejméně příjemná část. Cítíte tahání za kůži, ale opět se nejedná o nic, čeho byste se musela bát. Kůže se intenzivně prokrvuje díky vzniklému vakuu a podtlaku.

Ozonový zábal

Ozonový zábal pleť cíleně prokrvuje a prohřívá. Aplikuje se na problematické partie a užíváte si ho asi 20 minut. Teplo podporuje látkovou výměnu a tím i odbourávání podkožního tuku, což vede k ústupu celulitidy. Zábal by měl být součástí ošetření, protože právě zábaly na celulitidu velmi dobře působí, na další z nich se můžete podívat zde.

Jaké jsou výsledky anticelulitidové masáže?

Masáž proti celulitidě je opravdu příjemný relax s viditelným výsledkem. Kůže je po ošetření napjatější a vypadá skutečně lépe. Větší efekt je viditelný zhruba po třech aplikacích. To už se celulitida opravdu dá na ústup. Není sice možné zbavit se tohoto neduhu  trvale, ale masáž proti celulitidě je jednou z nejlepších metod a pomerančovou kůži dokáže zmírnit. Kromě viditelného zlepšení stavu pokožky se těšte i na uvolnění a odreagování, které vám tato procedura přinese.

 

Cena: Ceny se velmi liší, správná masáž, která obsahuje i zábal by se měla pohybovat kolem 600 Kč, přičemž k dosažení potřebného výsledku by se mělo ošetření alespoň třikrát opakovat.

Přidat komentář