Novinky od the Balm – bronzery, tužky na obočí, rozjasňovače a stíny!

The Balm je zábavná kosmetická značka, která vás uchvátí pigmentací svých produktů. Recenzi na jejich paletku, v které jsem tuhle kosmetiku vychvalovala až do nebes, už jste si mohli přečíst v jednom z předchozích článků. Na to, jak jsou produkty kvalitní, nejsou ani nijak zvlášť drahé. Asi proto není žádným překvapením, že jsem velký fanda The Balm a s velkou radostí vám představím jejich horké letní novinky. Jestli se chcete luxusně a kvalitně vyletnit, koukněte na ně!

theBalm Take Home The Bronze – anti-oranžový bronzer

Konturování obličeje se nejlépe provádí s bronzerem v chladných tónech a to moc dobře ví i the Balm. Uvádí proto kolekci matných bronzerů s výbornou pigmentací, ale bez oranžových podtótnů. Bronzery jsou dostupné v odstínech Oliver, Thomas a Greg, takže si snadno vyberete ten, který vám bude pasovat.

Cena: 429 Kč

theBalm Furrowcious! – tužka na obočí s kartáčkem

Ve třech odstínech naleznete i nové tužky na obočí. Mají vysouvací hrot, takže se nemusíte bát, že by se vám zlomily. Skvělá pigmentace je u the Balm samozřejmostí a určitě potěší i praktický kartáček na pročesání obočí.

Cena: 349 Kč

theBalm – tekuté rozjasňovače

Klasické rozjasňovače od the Balm jako je Mary-Lou Manizer, Betty-Lou Manizer nebo Cindy-Lou Manizer jsou kultovní a už se prakticky zařadily mezi kosmetické legendy. Na léto vás může potěšit i novinka v podobě dvojice zářivých rozjasňovačů v tekuté formě – Mary-Dew Manizer a Bonnie-Dew Manizer.

Cena: 379 Kč

theBalm Nude Beach – paleta očních stínů

Co nesmí chybět nejen na nuda pláži?Rozhodně Nude Beach paletka! Je vtipná, je letní, je krásná a skvěle pigmentovaná. Obsahuje 12 sluncem políbených stínů v zemitých letních barvách a vaše oči zahalí do závoje slunečního třpytu.

Cena: 919 Kč

 

Jak se vám novinky od the Balm líbí? Já jsem z nich nadšená! Plánujete si něco pořídit?

2 Comments

Přidat komentář