S-he hvězdičkové šablony na nehty – tohle si nekupujte

Mám moc ráda nail artové pomůcky, ostatně asi jako každý, kdo není zrovna přeborníkem ve zdobení nehtů. S nehty si hraju moc ráda, baví mě razítkovací sady i různé nálepky, dobře se u toho odreaguji a mám radost, když se něco obstojně vyvede a můžu se s tím pak pochlubit i tady. Když jsem tedy v drogerii zahlédla šablony na tvoření hvězdiček od S-he, moc jsem neváhala a odnesla si je s sebou. Dnes bych se s vámi ráda podělila ohledně toho, jak zdobení (ne)dopadlo.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

S-he šablony na nehty

Šablony vypadají na první pohled pěkně. Je jich 12, jsou růžové a na každé jsou dvě různě velké hvězdičky. Musím říct, že se mi už párkrát stalo, že s některými pomůckami nešlo zdobení úplně podle představ. Se sadou na razítkování od Essence šlo zdobení ztuha, stejně tak nálepky od stejné značky mě svým odlepováním zklamaly. S-he šablony ale tohle všechno ještě „trumfly“.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Tady jsem si ještě říkala, jak jsou šablony roztomilé.

S-he šablony aplikace

Původně jsem chtěla vytvořit růžové hvězdičky na bílém laku, takže jsem nehty nalakovala na bílo a nechala pořádně zaschnout. Potom jsem odlepila první šablonu a snažila se ji nalepit na nehet. Už tady nastal první problém, šablony lepí strašně slabě a na nehtu pořádně nedrží. Pořádně jsem ji tedy přidržela na místě, vzor nalakovala růžovou a snažila se šablonu odlepit. Jenže při odlepování se šablona roztrhla na několik kusů a vzor totálně zničila. Stejným způsobem dopadly další. Řekla jsem si tedy, že bude problém možná v laku, nehty odlakovala a zkusila to na čistý povrch gelovek. Výsledek? Opět totální paskvil.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Už v tuhle chvíli bylo jasné, že šablona málo lepí.

Čím to?

Dlouho jsem uvažovala nad tím, zda jsem opravdu až tak nešikovná. Přitom jsem si už jednou (v tomhle článku) vyráběla šablony na srdíčka sama z náplasti a šlo to s nimi úplně v pořádku. Řekla bych, že je spíš opravdu problém v S-he šablonách, které lepí moc slabě, vzor hvězdiček je až příliš drobný a v kombinaci s tím, že se šablony trhají, je to prostě totální hrůza.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Zlepšení nenastalo ani na odlakovaných čistých gelovkách.

Pokud s nimi někdo hvězdičky opravdu vytvořil, tak má můj obdiv. Jestli to plánujete vyzkoušet, tak to radši ani nedělejte. S-he má v sortimentu určitě daleko lepší věci (např. kamínky jsou úplně v pořádku). Tohle jsou vyhozené peníze.

Cena: asi 40 Kč

Máte za poslední dobu taky zkušenost s nějakým pořádným propadákem?

Přidat komentář