Freshlook jednodenní barevné kontaktní čočky

Změna barvy očí je to, co mě na čočkách baví a bavit nepřestane. Snadno si díky nim můžete vyzkoušet, jak byste v které barvě vypadali, kdyby vám příroda nadělila jinak a užít si drobnou nebo i výraznější proměnu. Kvůli předchozím špatným zkušenostem s modrými čočkami jsem tentokrát sáhla po zelených, které jsou mé barvě očí nejblíže. A jak to dopadlo?

freshlook

Freshlook 1-Day jednodenní barevné čočky

Jednodenní kontaktní čočky mají své výhody i nevýhody. Výhodou je rozhodně fakt, že jsou výjimečně pohodlné a nemusíte se u nich obtěžovat s nějakým ukládáním do roztoku. Prostě ráno nandáte a večer vyhodíte. Nevýhodou je pak to, že jsou drahé. Jednu krabičku sice pořídíte za přijatelnou cenu, jenže je v ní deset čoček = čočky na pouhých pět dní. Na druhou stranu se mi zdá rozumné si barevné čočky pořídit právě v jednodenní variantě. Pokud se bojíte, jak v nich budete vypadat, nebo prostě jen chcete svůj vzhled ozvláštnit pouze občas, jsou jednodenní čočky to pravé. Dodala bych ještě, že mám dioptrickou variantu čoček, takže kromě barevného efektu vám samozřejmě tyhle čočky i pomůžou s oční vadou.

freshlook-jednodenni-kontaktni-barevne-cocky

freshlook-jednodenni-barevne-cocky

freshlook-barevne-cocky

Freshlook barevné kontaktní čočky Green

Zelené čočky od Freshlook se snaží o co nejpřirozenější vzhled. Je to daleko přirozenější zelená než u Freshlook Sea green a je možná i o kousek uvěřitelnější než hodně nenápadné Acuvue Colours. Ze začátku mě trochu zarazilo, že jsem na čočkách moc zelené neviděla. Okolo celé čočky je černý proužek a zelená část je uprostřed jen nenápadně vyšrafovaná, nejblíže duhovce je pak úplně jiná barva, která působí spíš jako hnědá. S mou barvou očí čočka splynula možná až příliš dobře. Je tak nenápadná, že rozdíl prakticky není téměř znatelný. U někoho s modrýma očima by byl efekt zajímavější, ale myslím, že pokud máte podobné oči jako já nebo tmavší, tak na vás tyhle čočky nějaký převratný dojem neudělají.

freshlook-cocky

freshlook-zelene-cocky

freshlook-zelene-kontaktni-cocky-jednodenni

Cena: 300 Kč

Hodnocení

Freshlook jednodenní barevné čočky v zelené variantě jsou pohodlné, příjemné a co se týče nošení nemají chybu. Samotná barva mě bohužel příliš nezaujala. Není špatná, nejsem zastánkyní nějakých hodně dramatických čoček, ale zrovna tenhle odstín je až příliš nenápadný. Příště tedy vyzkouším zase něco trochu jiného nebo se vrátím k osvědčenému odstínu Sea green.

Jaké jsou vaše oblíbené kontaktní čočky?

1 Comment

Přidat komentář